×

ForRest Hotel Zielona Góra

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

ForRest Hotel to wyjątkowe miejsce na mapie zielonogórskich hoteli.

Łączy w sobie urok zacisznego położenia pośród bujnej zieleni z niedaleką odległością do centrum miasta,  gwarantując jednocześnie dogodną komunikację na trasie: Zielona Góra-Poznań, Zielona Góra – Wrocław. 

ForRest Hotel & Restaurant posiada 36 pokoi z łazienkami, w tym pokoje typu Standard, Comfort, Superior, Apartament oraz Love Room, wszystkie z przepięknym widokiem na las i ogrody. 

Oferujemy również wybór trzech sal konferencyjnych, 58 monitorowanych miejsc parkingowych, stylową restaurację i verandę. 

Restauracja ForRest jest również naszą salą weselną z wyjściem na taras z przepięknym widokiem na ogrody.Tutaj proponujemy menu poświęcone kuchni polskiej, ale również dania kuchni śródziemnomorskiej z fantastyczną kartą win. 

Natomiast ForRest Veranda jest bardzo przytulnym, domowym miejscem otwartym na kolorowe sałaty, polskie jadło i pyszne desery w ciągu dnia. 

Dla osób aktywnych i lubiących odrobinę relaksu zapraszamy do odwiedzenia naszego ForRest SPA: basen, sauna, łaźnia parowa i zajęcia fitness.

Głogowska 4a, Zielona Góra (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie