×

Fajny domek - Leszczewo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 10 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do Leszczewa, które podczas swojej wizyty w Polsce w czerwcu 1999 r. odwiedził Papież Jan Paweł II. Wieś leży nad jeziorem Pierty na terenie Wigierskiego Parku Narodowego.

Na Suwalszczyźnie są dwa Leszczewa tak małe, że nie ma ich w atlasie samochodowym.

Tak więc, aby odnaleźć drogę do nas trzeba dojechać do Suwałk i dalej drogą nr.660 w kierunku Sejn.
Około 12 km od Suwałk w Starym Folwarku należy skręcić w lewo za drogowskazem "Leszczewo 2 km". Na końcu drogi, po przejechaniu mostu na rzece Kamionce, pod lasem, po prawej stronie, czeka na gości nowy nieduży dom, a w nim trzy dwuosobowe sypialnie, salon, jadalnia z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia i duża łazienka.
W sypialniach są do dyspozycji po dwa łóżka jednoosobowe oraz jedno łużko dwuosobowe. W jednej z sypialń znajduje się również wygodny dwuosobowy siennik. W salonie stoi dwuosobowa, rozkładana kanapa. W sumie istnieje możliwość wygodnego zakwaterowania 10-ciu osób.

Dom położony jest na skraju wsi, na 2,5 hektarowej działce w odległości ok.30 m od rzeki, 50m od lasu i ok. 200m od jeziora. Oprócz spacerów, wędkowania, grzybobrania, wycieczek rowerowych po przepięknych szlakach turystycznych, istnieje możliwość zorganizowania jazdy konnej, a zimą kuligu.

Oferujemy całodzienne wyżywienie. Posiłki przygotowywane są najlepszych regionalnych produktów z wykorzystaniem źródlanej wody z własnego ujęcia.

Zapraszamy przez cały rok.

Leszczewo 12A , Leszczewo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Leszczewo: