×

Eurohotel** Baniocha

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 260 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 32 miejsca
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Eurohotel** oferuje 15 pokoi w wysokim standardzie wykończenia. Do dyspozycji gości są pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe, oraz klimatyzowane apartamenty. Cechą szczególną wyróżniającą nasze pokoje jest wysoki standard wykończenia, zarówno pokoi, jak i łazienek.

Pokoje wyposażyliśmy w antyalergiczną wykładzinę i wygodne umeblowanie, a łazienki wyposażone są w obszerne kabiny łazienkowe i deszczownie. Wygodę uzupełniają bezbrodzikowe rozwiązania kabin, wysokiej jakości płytki, oraz duże lustra i dostosowane do nich oświetlenie. W całym hotelu działa bezpłatna sieć wi-fi.

Oferujemy Państwu wynajem sali konferencyjnej dla około 15 osób. Na wyposażeniu sali jest klimatyzacja, rzutnik multimedialny, flipchart, oraz ekrany. Sala dysponuje wygodnym umeblowaniem dla gości, a także darmowym dostępem do sieci. Okna sali wychodzą na taras.

Eurohotel** znajduje się przy drodze krajowej nr 79 w Baniosze, przy skrzyżowaniu dróg w kierunkach Piaseczno, Góra Kalwaria i Konstancin – Jeziorna. Dla podróżujących do Warszawy umożliwia wygodny dojazd do miasta zarówno od strony ul. Puławska, jak również dzielnicy Wilanów, od której dzieli dystans około 16 km.

W hotelu Eurohotel** Baniocha działa całodobowy sklep. Oferujemy szeroki wybór produktów spożywczych – słodyczy, przekąsek, napojów, produktów pierwszej potrzeby, prasy, a także bardzo duży wybór alkoholi, od piwa po alkohole wysokoprocentowe.
Na miejscu całodobowo działa również minibarek STOP-CAFE – gdzie zapraszamy na pyszną, świeżo zmieloną kawę. Do dyspozycji jest także bankomat.

Solec 157 , Baniocha (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Baniocha: