×

Elegant Apartment Old Town V Warszawa

Opis obiektu noclegowego

Informacje na temat firmy
Apartament należy do grupy obiektów ELEGANT APARTMENT, oferując najwyższy standard zakwaterowania w Warszawie. Mieszkanie jest tuż po aranżacji, wszystko jest nowe, są dwa oddzielne pokoje, duży aneks kuchenny i stylowa łazienka. Całe mieszkanie ma 50 m 2. Oferujemy darmową bardzo szybką sieć WIFI 100MB/s, telewizję kablową z polskimi i zagranicznymi kanałami oraz SmartTV. Dodatkowo skupiamy się na najwyższej jakości wyselekcjonowanych zestawach pościeli hotelowej, aby zapewnić pełen komfort i odpoczynek.

Informacje o obiekcie
OBNIŻYLIŚMY CENY! TO NASZ NAJNOWSZY APARTAMENT W SERCU STARÓWKI! MAŁO OPINII GOŚCI? PROSZĘ PRZECZYTAĆ SETKI OPINII O INNYCH NASZYCH „ELEGANT APARTAMENT”, KTÓRE MOŻESZ ZNALEŹĆ NA BOOKING. NASZE ŚREDNIE WYNIKI SĄ POWYŻEJ 9 PUNKTÓW. BĄDŹ PIERWSZY I REZERWUJ TEN APARTAMENT PO SPECJALNYCH NIŻSZYCH CENACH!

Informacje o okolicy
Apartament znajduje się w samym centrum Starego Miasta, dokładnie na Rynku Starego Miasta, w zadbanej, klimatycznej kamienicy. Widok z okna wychodzi na bardzo cichą uliczkę Krzywe Koło. W odległości 100 m znajduje się Zamek Królewski, Barbakan, pomnik Syrenki, liczne kościoły i muzea. Na Starówce jest mnóstwo znanych warszawskich restauracji z polską kuchnią Zapiecek, Gessler, Pierogarnie. Z Placu Zamkowego można spacerować Traktem Królewskim, zwiedzać okoliczne kościoły, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski i pieszo dojść do popularnej ulicy Nowy Świat z licznymi sklepami z modą międzynarodową i nowoczesnymi restauracjami oferującymi kuchnie całego świata. Ulica Nowy Świat to piękna spacerowa promenada, która jest pełna życia i rozrywki w ciągu dnia i nocy. Legenda głosi, że w podziemiach naszego budynku zamieszkiwał warszawski Bazyliszek, który swym wzrokiem zamieniał w kamień każdego kto na niego spojrzał. Prosimy nie schodzić do piwnicy:)

Języki:
angielski, polski, rosyjski

ulica Krzywe Koło 6/6a, 00-401 Warszawa (Polska)
Internet
  • WIFI