×

Dźwigajówka pod Lipami - Agroturystyka Muchówka

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany, 8 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne "Dźwigajówka pod lipami" w Muchówce

Nasze gospodarstwo położone jest na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu lasów i rezerwatów przyrody.
Oferujemy do wynajęcia 3 pokoje na piętrze domu z osobnym wejściem. Każy pokój posiada osobną łazienkę. Do dyspozycji gości również w pełni umeblowany aneks kuchenny.

Nasze gospodarstwo jest eko-agroturystyczne, co oznacza, że uprawa roślin i hodowla zwierząt jest prowadzona metodami ekologicznymi. Potrawy serwowane w gospodarstwie są sporządzane na bazie ekologicznych surowców.

POKOJE: 1 pokój 2-osobowy (telewizor, radio, dostęp do bezprzewodowego internetu) łazienka: wanna, umywalka, WC, woda ciepła i zimna przez całą dobę, 2 pokoje 3-osobowe (telewizor, radio, dostęp do bezprzewodowego internetu) łazienki: kabina prysznicowa, umywalka, WC, woda ciepła i zimna przez całą dobę.

ANEKS KUCHENNY: w pełni umeblowany, w pełni wyposażony w naczynia do gotowania, kompletna zastawa, czteropalnikowa kuchenka gazowa, lodówka.

OGRÓD: Rozległy, ogrodzony ogród wokół gospodarstwa umożliwia rozłożenie namiotów, zaparkowanie samochodu a także korzystanie z grilla. W obrębie ogrodu znajduje sie również duża altana(30m kw), drewniana huśtawka, plac zabaw dla dzieci oraz basen kąpielowy do wyłącznej dyspozycji gości o wymiarach 15m x 8m.

WYŻYWIENIE: Właściciele zapewniają pełne wyżywienie (szwedzki stół- porcje nie są wydzielane, można jeść do woli:) ) oraz dostęp do oddzielnego pomieszczenia kuchennego.
W zagrodzie goście mogą zakupić wypiekany na miejscu chleb, warzywa, nabiał i drób oraz owoce i warzywa uprawiane ekologicznie.

Muchówka 175, Muchówka (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie