×

Dworek Świętego Antoniego Sławutowo

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 21 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dworek położony na skraju wsi, 600 m od lasu, 8 km od Zatoki Puckiej, niepowtarzalny klimat tworzy tutaj spokój, cisza, śpiewy ptaków. Gwarancją pełnego osiągniecia w tym klimacie wypoczynku są przytulne komfortowe pokoje z łazienkami. Niezaprzeczalnym atutem dworku jest wspaniała domowa kuchnia, oparta na produktach rolno-spożywczych pochodzących z terenów ekologicznie czystych.

Gospodarze sami zajmują się przetwórstwem i wyrobem domowych smakołyków domowej kuchni i spiżarni, własne konfitury, ogórki małosolne, kapusta kiszona, własnego wyrobu przetwory mięsne i mleczne.

SALONIK DWORKOWY: pokój - 2 osobowy (ok. 25 m2 + łazienka) umiejscowiony od strony południowej, słońce przez piękne okna porośnięte winobluszczem świeci cały dzień. W pokoju znajduję duże podwójne łóżko wykończone rzeźbami wykonanymi przez miejscowego artystę, Władysława Niemczyka. Do dyspozycji jest piękny komplet retro, na którym można wypocząć oglądając telewizję, lub poczytać.

POKÓJ NR 6: pokój - 2 osobowy (ok. 12 m2) umiejscowiony od strony południowej.
Do dyspozycji są dwa łóżka jednoosobowe w pięknym wnętrzu na drewnianych podłogach. Odpocząć można na fotelikach przy śpiewie ptaków dochodzących przez okno.

POKÓJ NR 5: pokój - 2 osobowy (ok. 12 m2) umiejscowiony od strony południowej.
Do dyspozycji są dwa łóżka jednoosobowe w pięknym wnętrzu na drewnianych podłogach. Odpocząć można na fotelikach przy śpiewie ptaków dochodzących przez okno.

POKÓJ NR 4: pokój - 2 osobowy (ok. 15 m2) umiejscowiony w Dworku od strony wschodniej. Rano budzą promienie słońca i śpiew ptaków uśpionych w pięknym drewnianym łóżku wykończonych rzeźbami. Dekoracje wykonał miejscowy artysta- rzeźbiarz Władysław Niemczyk. Wolne chwilę można spędzić na oryginalnej żółtej kanapce oglądając
telewizję, lub czytając.

POKÓJ NR 3: pokój - 2/4 osobowy (ok. 25 m2) znajduje się na pierwszym piętrze od strony południowej. W pokoju jest jedno podwójne, drewniane łóżko oraz kanapka, która może być rozkładana w razie potrzeby. W pokoju znajduje się telewizor.

POKÓJ NR 2: pokój - 2/4 osobowy (ok. 15 m2) umiejscowiony na parterze, od strony wschodniej. Okna pięknie porośnięte winobluszczem, gdzie często rano ptaki budzą swoim śpiewem. W pokoju o oryginalnym wnętrzu, drewnianej podłodze jest podwójne łóżko z baldachimem. We wnętrzu jest jeszcze kanapka 2 osobowa, która w razie potrzeby można rozłożyć do spania.

Szkolna 39 , Sławutowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sławutowo: