×

DWOREK RYCERSKI MARZANKA Kudowa-Zdrój

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Lista usług
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 30 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy mieści się w gruntownie zmodernizowanym i urządzonym w stylu dworku rycerskiego budynku. Wystrój dworku nawiązuje do XIV wieku, do początków historycznych Kudowy Zdroju. Obiekt ma dobrą tradycję i sympatyczną atmosferę. Dysponuje 30 miejscami hotelowymi z kuchnią, pokojami do narad, zabawy, i rekreacji. Okolice Dworku Rycerskiego - "Marzanki" są bardzo atrakcyjne dla wycieczek w Góry Stołowe i do Czech.

Wszędzie stąd blisko: do centrum Kudowy 15 min pieszo, na Świni Grzbiet 5 min, do Skansenu w Pstrążnej 30 min. Do granicy z Czechami 400m. Blisko do słynnych w całym kraju atrakcji Ziemi Kłodzkiej m inn Kaplicy Czaszek i ruchomej szopki w Czermnej, Błędnych Skał, Strzelińca ośrodka sportów zimowych w Zieleńcu.

Marzanka jest częścią Zespołu Rehabilitacyjnego dla Dzieci "Czermna-Bukowina". Korzystający z niego wspomagają w ten sposób działalność medyczną Szpitala Rehabilitacyjnego Onkologiczno - Hematologicznego dla Dzieci "Orlik" na Bukowinie.

Przyjmujemy wycieczki w tym grupowe, szkolne, rodzinne, studenckie, zakładowe i pielgrzymki. Organizujemy na zlecenia szkolenia najchętniej do 40 osób, zjazdy rodzinne itp. Także organizujemy wesela i różne uroczystości towarzyskie i rodzinne.

Pokoje są dwu osobowe w sześciu apartamentach. Każdy apartament ma łazienkę.

Koszt wynajęcia całego ośrodka czyli wszystkich sal z kuchnią i hotelikiem na 2 doby wynosi 4000 zł (w tym 17 pokoi 2 osobowych). Rodzina wynajmująca ośrodek na wesele we własnym zakresie zapewnia wszelkie artykuły żywnościowe i je przygotowuje i przetwarza w udostępnionej kuchni i podaje do stołu. Właściciel "Marzanki" zapewnia w czasie wesela bezpieczeństwo obiektu, obsługę korytarzy i toalet oraz strzeżony parking dla gości.
Z doświadczenia wiemy, że oferta ta jest atrakcyjna pod wzgledem finansowym dla rodziny organizującej wesele. Możemy również przyjąć przygotowanie posiłków weselnych, uczty weselnej z pełną obsługą za oddzielnymi uzgodnieniami.

Szczególnie polecamy nasz obiekt wycieczkom szkolnym, studenckim i zielonym szkołom, a także zakładowym grupom wycieczkowym.

Oganizujemy zjazdy okolicznosciowe np: zjazdy rodzinne, zjazdy absolwentów, itp.

Kościuszki 69 , Kudowa-Zdrój (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
  • Tenis, Bilard, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Siatkówka, Koszykówka, Narciarstwo, Jazda konna

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia, Telefon

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)