×

Dwór Zaścianek. Borsuki

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 40 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Witamy Szanownych Gości w naszym Domu - Dworze Zaścianek w Borsukach, położonym w Parku Krajobrazowym "Podlaski Przełom Bugu".
Mamy nadzieję, że tak jak my zachwycicie się urodą Podlasia.

Wiosna już puka do naszych drzwi. Warto oderwać się od codziennych kłopotów i przyjąć zaproszenie spędzenia kilku dni w urokliwym zakątku Polski. W tym roku mamy dla Was specjalną ofertę  długi majowy wekend. Warto spędzić ten czas na wiosennych nadbużańskich łąkach, wśród dywanów kwiatów. Wieczorem odpoczniesz miły Gościu w rodzinnej atmosferze starego dworu, przy smacznie zastawionym stole. Postaramy się, byś czuł się tu doskonale.

Zapraszamy

Nasza Stała Oferta - co proponujemy ?

W naszym domu zapewniamy doskonałą atmosferę Gościom indywidualnym. Ale organizujemy również spotkania rodzinne , towarzyskie, biesiady, wesela. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu zaplecza dla szkoleń grup zawodowych.
Nasza działalność w każdej z tych dziedzin opiera się na tych samych podstawowych filarach: gwarantujemy bardzo dobre warunki mieszkania, wypoczynku i wyżywienia we dworze oraz organizujemy liczne atrakcyjne imprezy terenowe.

Proponujemy naszym Gościom całodzienne wyżywienie składające się z obfitych zestawów dań w systemie trzech podstawowych posiłków, uzupełnianych w dowolnej porze dnia kawą, herbatą, domowymi wypiekami i owocami. Ceny całkowite kalkulowane są w zależności od programu który Państwo sobie zażyczą.

Dwór leży obrębie Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu". Każdego przybywającego na teren parku urzeka jego niezwykła, niezmącona współczesnością malowniczość. Płynący wartkim nurtem Bug kreśli liczne zakola wśród urwistych skarp, miejscami w majestatycznej oprawie lasu. W korycie rzeki przebłyskują gdzieniegdzie niewielkie wysepki. Zachowane starorzecza w porze wiosennej tworzą z rzeką szerokie rozlewiska. Obszar parku odznacza się dużą różnorodnością. Występują tu nadrzeczne łęgi i łozowiska, wilgotne łąki, piaszczyste wydmy, suche pastwiska o charakterze stepowym. Wokół duże połacie terenu lasów

Dwór Zaścianek to dwa niezależne stare domy położone na skraju wsi Borsuki, gmina Sarnaki, w województwie mazowieckim na terenie Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu". Zaścianek powstał w 1998 roku. Pomysł budowy tego domu zrodził się z poszukiwania miejsca do odpoczynku w cichym i uroczym zakątku podlaskiej ziemi. Zaścianek - pierwotnie plebania kościoła rzymsko-katolickiego wybudowana w 1923 roku służyła mieszkańcom nadbużańskiej wsi Neple. Po przewiezieniu w obecne miejsce została przebudowana na wzór starego dworku szlacheckiego. Dwór natomiast oddany został do użytku w 2004 roku i był przed 100 laty szkołą podstawową we wsi Próchenki w powiecie łosickim.

 Nasze pokoje

W obu starych domach mamy wygodne pokoje dla naszych gości, urządzone w starym stylu. Pokoje posiadają własne łazienki. Ci którzy tutaj przyjadą i przekroczą próg naszego domu, znajdą się w scenerii z epoki lat minionych. W długie jesienne i zimowe wieczory przywita Was ciepły i przytulny salon z palącym się kominkiem. Znajdziecie się wśród sprzętów, mebli i różnych bibelotów z czasów w których żyli nasi pradziadowie.

Borsuki 1 B , Borsuki (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Borsuki: