×

Dwór w Udryczach Zamość

Zapytaj o cenę i dostępność
od 36 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zespół dworsko-parkowy w Udryczach to wspaniałe miejsce na odpoczynek i znakomita baza wypadowa do zwiedzania okolicznych rezerwatów przyrody i zabytków architektury zamojszczyzny. Ze względu na niewielkie uprzemysłowienie terenu jest to świetne miejsce wypoczynku dla osób zmęczonych życiem w mieście, poszukujących ciszy i spokoju.
Można stąd również robić krótsze spacery i dalsze wycieczki piesze i rowerowe, a w
zimie także jeździć na nartach biegowych.

Wypoczynek w zespole dworsko-parkowym w Udryczach to propozycja dla turystów w każdym wieku, również dla rodzin z małymi dziećmi. Mile widziane są także domowe czworonogi!

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji w atmosferze tradycyjnej ziemiańskiej rezydencji otoczonej pięknym parkiem, gdzie słychać śpiew ptaków, rechot żab i nie jest rzadkością spotkanie sarny, zająca, jeża, nietoperza czy sowy.

Pokoje gościnne znajdują się w budynkach dawnego majątku dworskiego: domu zarządcy, zwanym dalej domkiem, oraz w oficynie dworskiej.

Obiekty są przystosowane do użytku przez cały rok. Do dyspozycji gości są meble ogrodowe i przenośny grill, a także niewielki plac zabaw dla dzieci. Na terenie zespołu jest też miejsce na ognisko z przygotowanym drewnem.

Nieopodal zespołu dworsko-parkowego znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy i przystanek autobusowy, a także kościół. Od miejscowych gospodarzy można kupić świeże owoce, warzywa, miód  i nabiał. Naszych gości zapraszamy też do częstowania się owocami ze starego sadu, znajdującego się na terenie majątku.

W odległym o 12 km Zamościu odwiedzić można liczne restauracje i kawiarnie.

W najbliższym sąsiedztwie można zwiedzić pasiekę w ulach snozowo-ramowych.

Serdecznie zapraszamy!

Udrycze Koniec 111/112 , Zamość (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Zamość: