×

Dwór w Kiermusach Tykocin

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Stanica Rzeczna Łabędzie w Kiermusach to piękny i stylowy dwór z widokowym tarasem nad starorzeczem Narwi. Dwór jest częścią Rzeczypospolitej Kiermusiańskiej, zwanej Ostoyą Żubra i Tradycji Szlacheckiej.

Ten renomowany kompleks wypoczynkowego - konferencyjny oferuje jednocześnie ok. 120 miejsc noclegowych. Tutejszy hotel i restauracja od lat cieszą się uznaniem klientów.

Kiermusy i pobliski Tykocin, tak jak całe Podlasie, leży na zbiegu wielu kultur i religii.
Na każdym kroku widać ślady bogatej historii regionu. Tutaj można podziwiać perły architektury kresowej i przejawy tradycji wielu narodów w niezmienionej, prawdziwej formie.

Bliskie sąsiedztwo Puszczy Knyszyńskiej, Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego, daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku blisko natury. Zanurz się w dziewiczą naturę i poczuj atmosferę sprzed wieków.

Dysponujemy dziewięcioma komfortowymi pokojami z łazienkami, obszernym salonem i przestronnym tarasem nad starorzeczem, gdzie wśród sitowia mieszka zaprzyjaźniona
rodzina łabędzi.

Do dyspozycji gości pozostają pokoje z łazienkami (wanna lub kabina prysznicowa) - pięć na parterze i cztery na piętrze stanicy. W każdym z nich jest wygodne małżeńskie łoże, w niektórych dodatkowo jednoosobowe łóżko lub sofa. W większości z nich pomieści się czteroosobowa rodzina.

Naszym pragnieniem było nadanie osobnego charakteru każdemu z pokojów, dbaliśmy więc o każdy szczegół, żeby każdy kto się u nas zatrzyma mógł się poczuć jak u siebie.

Kiermusy 16, Tykocin (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie