×

Dwór w Bieniaszach Bieniasze

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 170 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Jeśli jakiś nieznany wicher przywieje Cię w zachodnie zakątki Warmii, odwiedź koniecznie Dwór w Bieniaszach. Tu czeka na Ciebie spokój, cisza i prawdziwy relaks nad jeziorem w otoczeniu dzikiej przyrody. Tu możesz odpocząć, złapać wiatr w żagle i naładować wewnętrzne akumulatory. 

Dwór w Bieniaszach oferuje Państwu 18 przestronnych, stylowo urządzonych pokoi (w tym apartamenty), przyrządzane ze starannie dobranych, własnych produktów posiłki, a także dostęp do jeziora z pełną możliwością kąpieli i wędkowania. Organizujemy również wesela, przyjęcia, konferencje i inne imprezy okolicznościowe, takie jak zjazdy, szkolenia, polowania, ogniska, a zimą także kuligi w malowniczej scenerii okolicznych lasów.

WYŻYWIENIE

Smaczne posiłki to kolejna cecha czyniąca z Bieniasz miejsce warte odwiedzenia. Przyrządzane z własnych, zdrowych produktów smakują znakomicie, o czym przekonało się już wielu naszych gości. Nowoczesna kuchnia spełnia wszelkie normy BHP, co gwarantuje najwyższą jakość serwowanych potraw. Stylowo urządzona restauracja nadaje niepowtarzalny klimat każdej spędzanej tu chwili i zachęca do ponownego odwiedzenia. 

IMPREZY OKAZJONALNE

Dwór w Bieniaszach oferuje organizację rozmaitych imprez okazjonalnych, takich jak wesela, rocznice, zjazdy, konferencje, szkolenia itp. Umożliwiają to przestronne sale restauracyjne i konferencyjne na 100 osób z odpowiednim sprzętem multimedialnym. Organizujemy również polowania, a w okresie zimowym kuligi z konnym zaprzęgiem.

Na terenie Dworu znajduje się boisko do siatkówki i badmintona oraz stół do tenisa stołowego, do których nasi goście mają stały dostęp. Dodatkowymi atrakcjami są:

• pieczenie na ruszcie dzika lub innej zwierzyny,
• jazda konna,
• przejażdżka bryczką.

Bieniasze 8 , Bieniasze (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Bieniasze: