×

Dudek Agroturystyka Mirsk

Zapytaj o cenę i dostępność
od 64 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dudek Mirsk położony jest 20 km od Jeleniej Góry (Dolny Śląsk).
Żeby być precyzyjnym nasz bed & breakfast znajduje się w Kwieciszowicach, małej wiosce liczącej ok. 150 mieszkańców i należącej do gminy Mirsk. Kwieciszowice położone są na wysokości 500 mnpm., na brzegu wielkich połaci leśnych z widokami, które zapierają dech w piersiach. Nasz b&b był do czasów powojennych budynkiem szkolnym. 

Oprócz tego, że możecie Państwo tutaj przenocować, zjeść dobre śniadanie i cudownie oddać się lenistwu, oferujemy także atrakcyjniejsze formy wypoczynku.

Na wyraźne Państwa życzenie można wziąć udział w kursie malarskim (np. rano 3 godziny malowania) lub jesienią, pod okiem znawców tematu, zbierać grzyby. Obok b&b przebiegają szlaki rowerowe, z których również można skorzystać.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej nasz dom leży w bliskim sąsiedztwie lasów, wiec odwiedziny takich zwierząt jak sarny, lisy, dziki, wydry i dzięcioły to codzienność. Szczególnie częste jest to zimą. Latem jest tutaj ciepło, zimą temperatury dochodzą do minus 20 stopni. Klimat jest zbawienny dla osób mających problemy z oddychaniem, astmatyków i dla osób wkraczających przedwcześnie w okres starzenia się. Na tych terenach znajdują się różnego rodzaju sanatoria.

Kwieciszowice 22 A , Mirsk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie