×

Drewniany Góralski Domek - Ząb

Indywidualne informacje:
20  - 50 
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ząb to najwyżej położona w Polsce wieś na przedłużeniu grzbietu Gubałówki (odległość do szczytu wynosi 2,5 km). Właśnie tu stoi nasz góralski domek, wykonany w całości z drewna, z okien, którego rozpościera się piękny widok na Tatry Wysokie i Zachodnie.

Położenie naszego pensjonatu sprzyja organizacji wycieczek górskich i sprawia, że jest on doskonałą bazą wypadową dla letnich wędrówek. Bliskość lasu i grzbietu Gubałówki gwarantuje miłośnikom spacerów i wycieczek rowerowych pełny relaks i wypoczynek. Zimą natomiast do dyspozycji narciarzy pozostają wyciągi: jeden ("STOCHY") dla narciarzy początkujących i średnio zaawansowanych w odległości 30 m od domu (długość wyciągu ok. 320 m), a trzy następne (POTOCZKI 1,2,3) o różnym stopniu trudności znajdują się w odległości ok. 300 m od pensjonatu. Przy wyciągu funkcjonuje serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Pomimo, że obiekt jest oddalony od Zakopanego o około 11 km, łatwą i szybką komunikację zapewnia PKS Zakopane, którego najbliższy przystanek znajduje się w odległości 50 m od pensjonatu. Dopełnieniem komunikacji publicznej, zwłaszcza w okresach największego ruchu turystycznego, jest komunikacja prywatna. Amatorzy pieszych wędrówek mogą pokonać tę trasę, korzystając ze skrótów, w ciągu jednej godziny.

Oferujemy gościom wygodne i przytulne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, wyposażone w telewizory, z łazienkami w pokojach i na korytarzu. Dysponujemy stołówką, w której można pograć w piłkarzyki jak również korzystać z komputera z podłączeniem do Internetu.

Na życzenie gości gwarantujemy pełne lub częściowe (np. obiadokolacja) wyżywienie - doskonała kuchnia domowa zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia. Istnieje również możliwość samodzielnego korzystania z kuchni.

Teren wokół domu jest ogrodzony, z małym placem zabaw dla dzieci i miejscami parkingowymi dla turystów zmotoryzowanych. Miłym urozmaiceniem pobytu (w zależności od pory roku i życzeń gości) mogą stać się: kulig, ognisko z pieczeniem kiełbasek, biesiada w karczmie z kapelą góralską, itp.

Cena od osoby: od 20 zł w zależności od sezonu może być wyższa

Pokaż opis obiektu Mniej
Ząb 86b , Ząb (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

września. 2018.
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
20  - 50 
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
HUF (Ft) , EUR (€)