×

Domki pod Ostrem. Lipowa

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 400 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do naszych domków pod Ostrem. Położone są one na trasie zielonego szlaku turystycznego biegnącego od Ostre (539 m) - Hala Ostre - Muronka (1017 m) aż do Magurka Radziechowska (1091 m).

Posiadamy do wynajęcia dwa komfortowo wyposażone domki.

• 6 cio-osobowy domek (z możliwością 4 dostawek),
• 2 osobowy domek (z możliwością dwóch dostawek).

W każdym domku znajdą Państwo do swojej dyspozycji łazienkę, kuchnię z kompletnym wyposażeniem oraz miejsce na grilla w ogrodzie a także rowery, pomocne w trakcie wycieczek po okolicy. W pobliżu naszych domków mogą się Państwo zrelaksować w Aquaparku w miejscowości Leśna, a dzięki nam otrzymają Państwo specjalną cenę.

W okolicy znajdą Państwo mnóstwo atrakcji co umili Państwu pobyt u nas. Smakoszy piwa i nie tylko zapraszamy do Muzeum Browaru Żywiec w Żywcu lub do Tyskiego Muzeum Piwowarstwa w Tychach. Amatorom górskich spacerów proponujemy skorzystanie z Kolei linowej na Skrzyczne (w miejscowości Szczyrk) lub z kolei Gondolowej na Szyndzielnię
(w Bielsku-Białej), dzieci z pewnością bardzo chętnie poszaleją na całorocznym torze saneczkowym na Górze Żar lub zobaczą spektakl w Teatrze Lalek Banialuka. Natomiast fanów sportów zimowych głównie skoków narciarskich do odwiedzenia pobliskiej miejscowości Szczyrk, gdzie można zwiedzić niedawno powstały kompleks trzech skoczni narciarskich, a fanów Adama Małysza zapraszamy do miejscowości Wisła, aby odwiedzić Galerie:
Sportowe Trofea Adama Małysza oraz słynną skocznię Narciarską Malinka.

Gwarantujemy, że podczas pobytu w domkach pod Ostrem z pewnością nie powieje nudą.

Lipowa, Lipowa (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Lipowa: