×

Domki Pluski - nad jeziorem Pluski

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 29 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 29 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Trzy komfortowe domki letniskowe we wsi Pluski do wynajęcia w okresie letnim.

Domki letniskowe Mazury

Nasze domki letniskowe to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Wybudowane w 2007 roku, trzy domki znajdują się tuż u brzegów jeziora Plusznego, na dużej ogrodzonej działce za wsią Pluski.

Każdy z naszych trzech komfortowych domków ma salon z aneksem kuchennym, łazienkę,
trzy duże sypialnie, jedną z balkonem i oknami wychodzącymi na jezioro.

Wszystko dla Państwa komfortu.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w jednym z naszych trzech domków letniskowych. Domki znajdują się na dużej ogrodzonej działce (ponad 5000 m2) z własną linią brzegową. Domki, każdy o powierzchni 95m2 wybudowaliśmy w tym roku i sezon 2007 jest pierwszym rokiem użytkowania.

Przy budowie stosowaliśmy materiały ekologiczne; drewno i dachówkę ceramiczną. Wszystkie meble są obite naturalnymi tkaninami i wygodne w użytkowaniu.

W każdym domku znajdziecie Państwo salon, z dwoma wygodnymi sofami, wyposażonym w telewizor i sprzęt audio. W aneksie kuchennym, połączonym z jadalnią można przygotowywać ciepłe posiłki - jest wyposażony w kuchenkę gazową, lodówkę z zamrażalnikiem i wszystkimi podstawowymi akcesoriami kuchennymi: zastawą stołową, garnkami, sztućcami, etc.

Na dole znajduje się również łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. Na pierwszym piętrze są dwie duże sypialnie, jedna z podwójnym łóżkiem w rozmiarze king size i balkonem z widokiem na jezioro oraz druga z oknami na leśne wzgórze. 
Na poddaszu jest trzecia, dodatkowa sypialnia.

Nasze domki są komfortowe dla 4 (do 6) osób. Duża powierzchnia działki i odległość pomiędzy domkami  gwarantuje prywatność i komfort każdego z gości. Działka znajduje się bezpośrednio nad jeziorem i posiada własną plażę z pomostem i sprzętem pływającym. Plaża ma doskonałe warunki do kąpieli - piaszczyste dno i co ważne - szczególnie dla gości z dziećmi - głębokość nie przekracza 1,50 m w odległości ok. 30 m od brzegu.

Miejscowość Pluski

położona jest w kompleksie lasów Łańskich (6 km od byłego ośrodka wypoczynkowego notabli PRL - Łańska), które są bogate w runo leśne: grzyby, jagody, maliny, jeżyny, żurawiny i doskonałe do jazdy rowerem. Wieś Pluski (niem. Plautzig) położona w kompleksie lasów Łańskich, bogatych w zwierzynę łowną oraz runo leśne, jest oddalona o 18 kilometrów na południe od stolicy regionu Olsztyna. Została założona w 1407 roku jako osada rybacka u brzegu jeziora Plusznego.

Wieś Pluski (niem. Plautzig) położona w kompleksie lasów Łańskich, bogatych w zwierzynę łowną oraz runo leśne, jest oddalona o 18 kilometrów na południe od stolicy regionu Olsztyna. Została założona w 1407 roku jako osada rybacka u brzegu jeziora Plusznego. Dzisiaj Pluski to kilka zabytkowych chałup z XIX wieku, stary drewniany kościół i gospodarstwo rybne. We wsi znajduje się stylowa restauracja, smażalnia świeżych ryb, gospoda, bary oraz sklep spożywczy. Dodatkowo, w okresie letnim funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu pływającego. W ostatnim czasie wieś Pluski stała się niezwykle popularna za sprawą jej unikalnego położenia oraz spokoju, jaki może zagwarantować swoim gościom.

Wieś Pluski oddalona jest o 10 minut drogi pieszo, co pozwala na łatwy dostęp do bogatej oferty handlowej i gastronomicznej, a jednocześnie gwarantuje ciszę. W przeciągu 20 minut jazdy samochodem można dotrzeć do stolicy regionu - Olsztyna.

Serdecznie zapraszamy!

Pluski , Pluski (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie