×

Domki Letniskowe Mariolka i Ośmiorniczka Skorzęcin

Zapytaj o cenę i dostępność
od 86 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Skorzęcin to ośrodek wypoczynkowy położony wśród lasów pomiędzy dwoma jeziorami. Jezioro Niedzięgiel to czysta woda i szeroka długa plaża z wieloma atrakcjami dla młodych i starszych, jezioro Białe to miejsce spokojne idealne dla spacerowiczów i wędkarzy.

Wczasowicze mogą tu miło i różnorodnie spędzić czas. Jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży: place zabaw, wesołe miasteczko różnego rodzaju gry, ścieżki spacerowe, szlaki rowerowe, dyskoteki, karaoke czy potańcówki na wolnym powietrzu. Liczne bary i restauracje oferują różnorodne menu. Do dyspozycji gości są wypożyczalnie sprzętu wodnego. Jeśli chcecie spędzić fajne wakacje zapraszamy do naszych domków.

Nasze domki to dwa obiekty nowo wybudowane Ośmiorniczka oraz Mariolka zawsze idealnie przygotowane na przyjęcie gości.

Ośmiorniczka jest położona około 150 metrów od głównej plaży jeziora Niedzięgiel, 100 m od centrum ośrodka i 300 m od J. Białego. Obiekt częściowo ogrodzony podzielony na 8 samodzielnych domków z możliwością łączenia tarasów.

Domek Nr 1 jest dwupokojowy dla max. Siedmiu osób wyposażony w salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienkę z prysznicem oraz zadaszony taras. Nr 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 to domki jednopokojowe z aneksami kuchennymi, łazienkami i zadaszonymi tarasami, mogące pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Mariolka to obiekt ogrodzony składający się z czterech samodzielnych w pełni wyposażonych domków, położony w zacisznym miejscu ok 200metrów od głównej plaży J. Niedzięgiel, 150 m od centrum ośrodka, 100m od J. Białego.

Domki nr 1 i 2 to domki dwu-pokojowe dla max. 7 osób.

Domki 3 i 4 to domki dwukondygnacyjne dla max. 8 osób.

Al. Spokojna , Skorzęcin (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie