×

Domki Kotkowo Łukta

Zapytaj o cenę i dostępność
od 320 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 4 pokoje, 8 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Domki Kotkowo to 2 domy całoroczne znajdujące się nad jeziorem Gil Dziki, otoczone lasami. Piękna, spokojna okolica przyciąga rodziny z dziećmi oraz osoby, które chcą odpocząć od zgiełku i problemów dużego miasta.

W większym domku znajdują się 4 pokoje 2 osobowe, na dole salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem i duża łazienka. Na tarasie można napić się kawy lub rozpalić grilla. Każdy domek posiada obszerne zielone podwórze, gdzie można zaparkować i znajduje się miejsce na ognisko.

W mniejszym domku są 3 pokoje 2 osobowe i tak jak w większym, oddalonym o kilka kroków, na dole posiada salon z kominkiem, kuchnię z wyposażeniem oraz łazienkę.

Do dyspozycji gości są łódki, grill, kominek, miejsce ogniskowe i parking. Można przywieźć czworonoga, ale jest opłata dodatkowa ok 10 zł za dobę.

Cena zależy od ilości osób oraz terminu. Mniejszy domek to kwota od 160 do 220 złotych, większy to cena 180-280 złotych za dobę.

W pobliżu znajduje się bar leśny, w którym można smacznie zjeść. We wiosce, która znajduje się nad jeziorem i oddalona jest od naszych domków o kilkaset metrów znajduje się sklep.

Miejscowość jest bardzo spokojna, otoczone lasami domki sprzyjają urokliwej atmosferze, a jezioro przyciąga rybaków i amatorów wodnych sportów.

Kotkowo 21, Łukta (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie