×

Domek na skraju lasu. Ruciane-Nida

Zapytaj o cenę i dostępność
od 72 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasza miejscowość położona jest w malowniczym miejscu na obrzeżach Puszczy Piskiej niedaleko Rucianego-Nidy.To doskonałe miejsce wypadowe do pieszych,czy rowerowych wycieczek po okolicy. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia nas rodziny ze swoimi pociechami,które szukają chwili wytchnienia w ciszy  i spokoju.

O atrakcyjności Wólki decyduje  przyroda.To pogranicze lasu, łąk i pastwisk, jedno z ostatnich miejsc,które zachowało swój naturalny charakter zabudowy i architektury mazurskiej wsi.Ta mała wieś obdarzona jest niepowtarzalnym klimatem, z dala od hałaśliwych dróg.

Nasza oferta jest przeznaczona dla rodzin lubiących wypoczynek w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Domek nasz znajduje się na dużej, częściowo zalesionej działce.

Macie Państwo 10 000 m2 wolnej przestrzeni tylko dla siebie, co gwarantuje pełną swobodę i komfort wypoczynku, dodatkowo osobny, niekrępujący wjazd. W pobliżu domku jest piaskownica, huśtawki oraz inne atrakcje dla Waszych pociech.

Domek wyposażony jest w kuchenkę elektryczną, lodówkę z zamrażalnikiem i wszystkimi podstawowymi akcesoriami kuchennymi: zastawą stołową, garnkami, sztućcami. W domku są 4 miejsca do spania dla dorosłych osób (dwa w sypialce i dwa w saloniku) lub dla rodziny sześcioosobowej (rodzice w sypialce i po rozłożeniu dodatkowego łóżka czworo dzieci w saloniku).

Wólka 10 , Ruciane-Nida (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie