×

Domek Karwieńskie Błota Starzyno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 25 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dziękuję za zainteresowanie się moim ogłoszeniem.
Karwieńskie Błota to miejscowośc położona tuż obok Karwii - jest już praktycznie z nią połączona. Karwia to małe wypoczynkowe miasteczko leżące w pasie nadmorskim między Władysławowem a Łebą. Posiada ono bardzo szeroką, ładną plażę.

Plaża jest także jeszcze ładniejsza i znacznie mniej uczęszczana w Karwieńskich Błotach. Jeśli woli Pan/i tzw. święty spokój polecam. Uprzedzam także, iż aby znaleźć się na plaży w Karwieńskich Błotach przydałby się rower, bądź samochód (ok.3km). Od plaży w Karwi dzieli nas kilometr .

Proponuję Panu/Pani wypoczynek w małym domku przeznaczonym specjalnie dla odwiedzających nas gości. W domu tym znajduje się sześć pokoi, cztery na górze, dwa na dole, każdy z łazienką (WC, prysznic, umywalka). Na parterze znajduje się także kuchnia (kuchenka, lodówka, naczynia, czajniki bezprzewodowe) przeznaczona dla potrzeb naszych gości.

Działka, na którym stoi ten dom ogrodzona jest płotem, brama zamykana jest na noc, dlatego można nie obawiając się parkować samochód.

Na podwórzu znajdują się miejsca przeznaczone do wieczornych biesiad, grillowania itp., znajduje się także huśtawka dla dzieci. W pokojach oprócz łóżek ze świerzą pościelą znajdują się inne meble (szafa, stół, krzesła, szafka z lampką nocną).

Serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam Iwona

Nowy Świat 33 , Starzyno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Starzyno: