×

Domek Hacjenda Krasnobród

  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Bezpłatny parking
  • 3 pokoje, 8 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

Idealny dla rodzin z dziećmi

Domek o nazwie Hacjenda. Znajdują się w nim 3 sypialnie. Dwie na górze i jedna na dole połączona z aneksem kuchennym. Łazienka jest na dole z prysznicem, wc, pralką. Domek jest po generalnym remoncie , pachnie jeszcze farbą. Jest to prywatny zamknięty teren, oczywiście można wjechać samochodami i czuć się tam bezpiecznie. Działka jest też do dyspozycji gości w naturalnym stylu. Dużo zieleni. Można grilować, palić ognisko i świetnie odpoczywać. Zapraszamy do naszego obiektu również w miesiącach jesiennych i zimowych. Domek wyposażony jest w centralne ogrzewanie z piecem gazowym. Kto lubi ciszę i bliskość natury zapraszamy serdecznie.
Gospodarzem jest Maciej. Pomaga mu mama Ania i tato Marek. Ania lubi rękodzieło artstyczne szczególnie z dziedziny decupage. Chętnie podzieli sie swoimi umiejętnściami z goścmi. Interesuje ją też zdrowe odżywianie. Zioła są jej "konikiem"których nie brakuje na Roztoczu. Bardzo chciałaby zapoznać swoich gości z regionalną zdrową żywnością. Szczególnie Interesuję ją historią Krasnobrodu, Zamościa w którym mieszka na stałe i okolic i chętnie Państwa zapozna z tymi niesamowitymi miejscami. Zapraszam.
Okolica jest niepowtarzalna. Roztocze to najpiękniejszy zakątek na świecie. Niedaleko Zamość "perła renesasnu". Można odwiedzić skansen w Guciowie, pojechać do Zwierzyńca, Suśca gdzie są piękne wodospady i ruiny papierni. Oczywiście w Krasnobrodzie jest co zobaczyć. Szczególnie natura przyciąga uwagę, ale jest kościół który ufundowała królowa Marysienka za uzdrowienie, kaplica na wodzie i oczywiście kaplica św. Rocha otoczona drzewami. Wąwozy gdzie można wybrać się na piesze wycieczki. Można zorganizować kulig na kołach po okolicy. Oczywiście nie brakuje tras rowerowych to zachęcam by zabrać ze sobą rowery. Zapraszam we wrześniu i październiku na grzybobranie.

ulica Targowa 11, 22-440 Krasnobród (Polska)
Parkowanie, podróż
  • Własny parking (2 sztzamknięty, kryty)

Internet
  • WIFI (/dni)

Charakterystyka miejsca
  • Altanka, Ogród, Przechowalnia rowerów

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

  • 100 m Restauracja w okolicy