×

Domek do wynajęcia "u Bynia" Jeziorany

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Idealny dojazd do domku

Odwiedzając różne miejsca na Warmii i Mazurach wielokrotnie zdaża się, że nasze samochody mają problemy z dojazdem do celu. Wynika to z błotnistych dróg i niedbalstwa gospodarzy. My specjalnie dla Ciebie przygotwaliśmy podjazdy oraz miejsca do prakowania. Wykonaliśmy to z myślą o Twoich potrzebach. Każda rodzina czy grupa znajomych będzie mogła podjechać bardzo blisko do domku do wynajęcia. Wypakować swoje bagaże oraz wszystkie rzeczy potrzebne do wypoczynku na Warmii i Mazurach. W naszej agroturystyce najważniejsza jest natura jednak potrzeby Państwa są dla nas równie ważne.

WiFi na terenie agroturytyki

Idealny odpoczynek na Warmii i Mazurach kojarzy się z wypoczywaniem bez komputera i z daleko od pracy. Jednak w naszym domku do wynajęcia będziesz mógł spokojnie korzystać z internetu. Domek do wynajęcia jak i cała nasza agroturystyka posiada bezprzewodowy internet WIFI. Możesz spędzać urlop z rodziną i od razu zamieszczać relację w sieci, możesz pracować, pisać maile do znajomych a także rozmawiać przez Skype ze swoimi bliskimi. WIFI w domku do wynajęcia przyda się w różnym czasie chociaż zachęcamy Cię do wypoczynku bez internetu nad jeziorem.

Pokoje sypialne

Przebywanie na świeżym powietrzu oraz korzystanie z atrakcji domku do wynajęcia na Warmii i Mazurach sprzyja wieczornemu i spokojnemu odpoczynkowi. Przygotowaliśmy dla Państwa przestronne pokoje z wygodnymi łóżkami, na których po całym dniu kąpieli w basenie czy grania w koszykówkę lub siatkówke będzie można spokojnie wypocząć.
Pokoje umiejscowione są na pietrze tak aby każdy z gości miał odrobinę prywatności. Osobom, które uwiejbiaja ciepło kominka przygotowaliśmy duże łóżko w salonie kominkowym gdzie wieczorami można będzie odpoczywać przy blasku ognia.
Domek do wynajęcia spełni Państwa oczekiwania.

Salon kominkowy z aneksem

Wieczorny blask ognia w kominku to niecodzienna atrakcja, na którą zapraszamy do naszego domku do wynajęcia. Warmia i Mazury to miejsce z wieloma atrakcjami.
Trzeba poświęcić czas na aktywne zwiedzanie oraz na spokojny odpoczynek.
W naszym salonie kominkowym w blasku ognia każdego wieczoru Ty i Twoi bliscy
będziecie mogli spokojnie odpocząć a w chłodne wieczory ogrzać się. Salon jest przestronny, więc można w nim urządzić zabawę, gry a także odpocząć.
Salon kominkowy i kuchnia są połączone drewnianym barem co
dodatkowo pozwala na przyjemne spędzenie czasu.

Jasna Łazienka

Jak dobrze jest po całym dniu wypoczynku na Warmii i Mazurach wziąć gorący prysznic. Każdy kto podróżował kiedyś z rodziną lub znajomymi przykłada do higieny dużą uwagę. Szczególnie kiedy podróżujemy z całą rodziną nasze dzieci wymagają wieczornych kąpieli oraz dbania o ich czystość. Domek do wynajęcia posiada czystą łazienkę, którą przygotowaliśmy Twojej rodzinie abyście mogli po całym dniu zwiedzania oraz korzystania z atrakcji skorzystać z prysznica czy nawet zrobić pranie. Wygodna i czysta agroturystyka jest naszym priorytetem i dlatego domek do wynajęcia jest tak wyposażony.

Stylowa kuchnia

Wspólny urlop czy wypoczynek do świetny czas posiłki wśród rodziny czy w gronie najbliższych. Domek do wynajęcia w naszej agroturystyce na Warmii i Mazurach posiada piękną i stylową kuchnię, w której każda mama i każdy tata na pewno przygotuje przepyszny posiłek. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesne urządzenia przy zachowaniu jej wyjątkowego drewnianego stylu. Połączona jest barem z salonem kominkowym gdzie przy ogniu kominka można sporzywać wspólnie posiłek. Kuchnia z salonem tworzą miejsce do wspólnego biesiadowania w domku do wynajęcia oraz wspólnych wieczornych rozmów i zabaw.

Pokój telewizyjny na piętrze

Zdaża się, że potrzebujesz obejrzeć ważny program w telewizji. Specjalnie na takie okoliczności przygotowaliśmy dla Ciebie pokój telewizyjny, w którym Ty lub Twoi najbliżsi będą mogli obejrzeć wyjątkowy program, film a także bajki dla najmłodszych. Domek do wynajęcia posiada pokój na piętrze z fotelami i kanapą, na których wieczorami po skorzytaniu z różnych atrakcji, basenu, łowieniu ryb czy wycieczce rowerowej a w zimę gorącym grillu będzie mógł odpocząć oglądając coś ciekawego. Dzieci też będą zadowolone kiedy pozwolisz obejżeć im ciekawe bajki z ich ulubionymi bohaterami.

Mickiewicza 37, Jeziorany (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie