×

Dom Wysoko nad miastem - Szczyrk

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Jaskinia Lodowa 2.2 km
  • Skrzyczne 4.9 km
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom położony na zboczach góry Skrzyczne bezpośrednio przy wyciągu krzesełkowym. Wybudowany całkowicie z drewna na bazie przeniesionego z Klikuszowej starego, góralskiego domu. Jest połozony wysoko nad miastem, co gwarantuje całkowite odosobnienie, genialne widoki i czyste powietrze - z domu widać smog unoszący się nad Szczyrkiem a często także morze chmur.

Dojazd do domu wyciągiem krzesełkowym lub autem z napędem na cztery koła (zimą skuterem śnieżnym) oczywiscie istnieje możliwosc dowozu gosci i bagazu(wlasne auta parkujemy na dole w zaprzyjaznionym gospodarstwie)
Dom jest świetny dla szukających odosobnienia rodzin z dziećmi, dla paralotniarzy (można lądować i startować na łące koło domu), rowerzystów górskich i oczywiście dla narciarzy - bezpośrednio przy domu są nartostrady Ondraszek i Kaskada.

Do dyspozycji gości za dodatkową opłatą quad i skuter śnieżny. W domu nie palimy papierosów, na piętro wchodzimy tylko w papuciach, a poza tym możemy robić niemal wszystko oczywiście w granicach rozsądku - można przywozić psy, byle nie gryzły turystów i mebli.

Do ceny doliczamy koszt zużytego prądu oraz koszt sprzątania końcowego (od 20 do 100 zł). Można uzgodnić kwestie przygotowywania posiłków.

Najwiekszym atutem Domu jest jego polozenie - wysoko nad zgielkiem i smogiem miasta.
W Domu oprocz sypialn z lazienkami jest doskonale wyposazona kuchnia, wielka jadalnia i ogromny salon, pomieszczenie rekreacyjno-treningowe z sauna, olbrzymi taras, miejsce na ognisko, wlasna łąka z jagodami

Os. Hondraski 3 , Szczyrk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)