×

Dom Wycieczkowy "Zdrój" Trzebnica

Zapytaj o cenę i dostępność
od 44 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Noclegi w D.W. "Zdrój", to doskonałe miejsce na tani a równocześnie komfortowy nocleg dla turystów, którzy pragną zwiedzić malowniczo położone wśród Wzgórz Trzebnickich, pełne zabytków i atrakcji miasto. Wizytówką miasta jest międzynarodowe Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej z Bazyliką – zabytek klasy zerowej, jedno z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Polsce.

D.W. "Zdrój" dysponuje łącznie 95 miejscami noclegowymi i świadczy kompleksowe usługi gastronomiczne. Swoim gościom oferuje pokoje o zróżnicowanym standardzie i cenach.
W obiekcie znajduje się 25 pokoi, w tym 3 z łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory i mają dostęp do Internetu. W trosce o komfort naszych gości i standard obiektu oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny i pomoc przy organizacji imprez sportowo rekreacyjnych i religijnych.

Zwiedzenie Trzebnicy i pobliskiego Wrocławia dostarczy z pewnością wielu pozytywnych i niezapomnianych przeżyć a walory historyczne i krajobrazowe sprzyjają turystyce aktywnej.

Zapraszamy do "Zdroju" i życzymy miłego pobytu!

Tadeusza Kościuszki 16 , Trzebnica (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Trzebnica: