×

Dom Wczasowy Jarzębinka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Jarzębinka to wyjątkowa gościnność Gospodarzy, czar Beskidu Sądeckiego i radosna atmosfera wakacji. Ten stylowy, drewniany ośrodek położony na skraju Piwnicznej-Zdroju przez szereg lat gościł Pracowników Destylerni Polmos i ich Rodziny. Dziś otwiera swe podwoje dla wszystkich spragnionych górskich wrażeń.

Wakacje z Jarzębinką to udany wypoczynek pełen wrażeń. Popradzki spływ tratwą, ciuchcia Piwniczańska, przejażdżki rowerowe i konne – to tylko niektóre z możliwości wykorzystania wolnego czasu. Wszystkim odwiedzającym szczególnie gorąco polecamy jednak piesze wędrówki szlakami Beskidu Sądeckiego. Tych z Was, którzy nie zdołają oprzeć się leśnym duktom i pięknym górskim krajobrazom, zawiodą one na Halę Łabowską, i dalej – na Jaworzynę, a w drugą stronę – na Radziejową i Przehybę.

Jarzębinka to także świetna baza wypadowa do okolicznych zabytkowych miejscowości (Krynica Zdrój, Stary Sącz, Muszyna), w Pieniny (Wąwóz Homole, Trzy Korony i urwista Sokolica), czy na Słowację zachęcamy do odwiedzenia Starej Lubowni i słowackiej strony Tatr.

Z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji pokoje 1- i 2- osobowe, apartament, domek kempingowy, a także otaczający je teren – idealny dla skąpanych w słońcu gier i zabaw oraz wieczornych spotkań przy ognisku.

Zagrody 39 , Piwniczna-Zdrój (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)