×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Karpacz:

Dom Szwajcarski w Karpaczu Karpacz

  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Park Western City 1.7 km
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Domek w górach do wynajęcia - stoi u podnóża masywu Śnieżki, widocznego z okien w całej okazałości przy dobrej pogodzie. Dom ten jest idealnym rozwiązaniem na tanie wakacje, urlop, ferie oraz wczasy w górach Karkonoszach.

Domek letniskowy w Karpaczu zapewnia noclegi, pokoje o wysokim standardzie. Pomieszczenia gwarantują spanie dla 6 osób, ale w razie takiej potrzeby można zapewnić w nich dwa dodatkowe miejsca do spania. Goście dostają do dyspozycji pomieszczenia o łącznej powierzchni 200 m2.
Dwie kwatery sypialniane, gwarantujące komfortowe spanie.

Dom został zbudowany ok. 1850 roku, a w 1993 roku całkowicie zmodernizowany. Ze starej budowli zostały jedynie stare, kamienno-ceglane mury o 1,5 metrowej grubości, chroniące od upału i mrozu, stwarzające miły nastrój swymi łukami.
Ochronie przed chłodem kwatery służy współczesne centralne ogrzewanie.

Dla gości przeznaczono parter domu. Składa się z dwóch sypialni jednej cztero, a drugiej dwuosobowej, z kuchni ze stołem do posiłków i nowoczesnym wyposażeniem (mikrofalówka, lodówka, kuchenka, zmywarka etc., a także stara kuchnia, w której lubiący to mogą napalić drewnem). Jest też obszerna łazienka z kabiną, sanitariatem i pralką automatyczną. Komfortowy relaks w czasie wakacji zapewnia bawialnia z kominkiem, telewizorem (TV satelitarna), sprzętem audio i wygodnym umeblowaniem.

Na I piętrze mają mieszkanie gospodarze. Przebywają w tym miejscu 2-3 razy w roku nie krępując swoich gości.

Koło bawialni jest taras, na którym jest dla amatorów grill.

W najbliższym otoczeniu domu jest duży sad i ogród (1600 m2), do użytku gości. W pobliżu kwatery są 5-hektarowe łąki należące do tej posiadłości, miejsce do opalania, spacerów, a zimą ośla łączka dla początkujących narciarzy i miejsce do jazdy na sankach dla dzieci.

Przed domem miejsca do parkowania, a obok kwatery także garaż, garażowanie wliczone w cenę pobytu w Karpaczu.

Ścięgny 110 , Karpacz (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2020.
p w ś c p s n
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie