×

Dom Gościnny Wygoda Janów Podlaski

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 30 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom znajduje się na terenie najstarszej w Polsce państwowej stadniny w Janowie Podlaskim, słynącej na cały świat z doskonałych koni arabskich. Miejsce to od lat przyciąga hodowców i miłośników tych pięknych zwierząt.

Gościnny Dom ,,Wygoda'' dysponuje 30 miejscami w dwu- i trzyosobowych pokojach z łazienkami.

Ceny - do uzgodnienia w zależności od długości pobytu, wielkości grupy i
pory roku.

Każdy pokój urządzony jest inaczej, ale w każdym podobnie, jak w innych pomieszczeniach, dominuje teamtyka końska. Zdjęcia, grafiki i reprodukcje wiszące na ścianach przedstawiają głównie konie i ludzi janowskiej stadniny, a wszystkie wyszły spod rąk artystów związanych z tym miejscem.

Pokoje znajdują się na drugim piętrze budynku. Wszystkie wyposażyliśmy w radia i telewizory. Dwa korytarze łączy hall, w którym urządziliśmy salonik. Można tu obejrzeć telewizję, poczytać kiążki z naszej małej biblioteczki, pograć w szachy. Możemy również udostępniać naszą salę konferencyjną.

Zapraszamy do organizowania w naszym Domu: narad, zjazdów, szkoleń, bankietów i spotkań okolicznościowych, plenerów fotograficznych i malarskich.

Gorąco zachęcamy do zwiedzania stadniny i okolic Janowa Podlaskiego. Przesterzeń, ciągnące się kilometrami łąki, cisza i niepowtarzalna przyroda, szczególnie obfitująca w ptactwo dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. A na wszystkich miłośników koni czekają najpiękniejsze sceny z udziałem koni arabskich.

Wygoda 2 , Janów Podlaski (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)