×

Dom Gościnny Przemko Rewal

Indywidualne informacje:
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu

Dom Gościnny "Przemko" jest optymalnym miejscem dla osób chcących wypoczywać w spokoju. Obiekt usytuowany jest dostatecznie daleko od centrum, aby nie słyszeć tamtejszego zgiełku. Mimo to blisko stąd do plaży, która jest przecież największą atrakcją Rewala.

Atrakcyjność domu i posesji doceniły osoby głosujące w konkursie na "Najpiękniejszą Zimową Posesję w Gminie Rewal" w 2013 roku zorganizowanego przez CIPR Rewal.

DG "Przemko" wygrał zdecydowanie uzyskując prawie 60% wszystkich oddanych głosów.
To efekt wieloletnich starań, aby posesja przykuwała swą atrakcyjnością uwagę turystów i mieszkańców także zimą.

Dom Gościnny "Przemko" oferuje do Państwa dyspozycji 8 pokoi, z których 7 dostępnych jest przez cały rok. Wszystkie pokoje w naszej ofercie są z łazienkami.
W przypadku pokoi z numerami 1-7 dostęp do łazienki jest bezpośrednio z pokoju, w przypadku pokoju nr 8 do łazienki idzie się przez malutki korytarzyk.

Pokój nr 1 jest przeznaczony dla dwóch osób. Pokoje z numerami 2-7 mają w opcji tzw. "dostawkę", czyli umożliwiają nocleg trzeciej osobie na podwójnym tapczanie. Pokój nr 8 jest największym oferowanym przez nas pokojem. Pomieści do 4 osób, jeśli doliczyć "dostawkę".

Na wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor z dostępem do podstawowych kanałów telewizyjnych. Ponadto wewnątrz znajdą Państwo czajnik, szklanki, sztućce, sprzęt plażowy, radioodbiornik.

Dodatkową atrakcją pokoi nr 2, 3 i 5 jest balkon. W pierwszych dwóch przypadkach dodatkiem do balkonu jest także markiza okienna, którą można według potrzeb odsuwać i zasuwać, chroniąc się lub odsłaniając na działanie promieni słonecznych lub deszczu.

Do dyspozycji wszystkich wczasowiczów jest umieszczona na korytarzu lodówko-zamrażarka, gdzie można przechowywać żywność nieodporną na wysokie, letnie temperatury.

Przypominamy, że w przeciągu 48 godzin od przyjazdu należy uiścić tzw. opłatę miejscową. Szczegóły dotyczące jej podstawy prawnej oraz aktualnej wysokości znajdziecie Państwo w swoim pokoju w widocznym miejscu.

Przed dokonaniem wyboru zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć naszych pokoi.

Ze względu na utrudnienia parkingowe w miejscowościach turystycznych mamy dla zmotoryzowanych specjalną ofertę. Nasi wczasowicze mogą zaparkować swój pojazd na terenie posesji bez dodatkowych opłat. Brama wjazdowa jest zamykana na klucz.

Pokaż opis obiektu Mniej
Rybacka 32 , Rewal (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

listopada. 2018.
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • TV

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
HUF (Ft) , EUR (€)