×

Dom gościnny Ogłuszka Reszel

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu na Mazurach, w miejscu z daleka od zgiełku miasta, pełnym spokoju i pozytywnej energii, z przepięknymi widokami na krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Dom gościnny Ogłuszka to idealne miejsce na bezpieczny urlop z dziećmi, na spotkanie w gronie przyjaciół lub na wycieczki po krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

W naszym domu gościnnym dostępnych jest 5 pokoi: apartament dwupokojowy, dwa pokoje dwuosobowe i pokój czteroosobowy. Wszystkie pokoje są stylowo urządzone, są przestronne i jasne. Pokoje mają możliwość dostawki dwóch miejsc noclegowych. W każdym pokoju jest łazienka z natryskiem, umywalką i WC. Utrzymane w jasnych kolorach, dają pełen komfort sanitarny.

W pensjonacie urządziliśmy przestronną jadalnię, gdzie serujemy potrawy kuchni polskiej. Wszystkie posiłki przygotowywane są na tradycyjnej kuchni kaflowej. Dla gości regularnie wypiekamy chleb w oryginalnym piecu chlebowym. Warzywa i owoce pochodzą z przydomowego ogródka a mleko, jaja i białe sery z sąsiedniego gospodarstwa. Ciasta również są wyłącznie domowego wypieku.

W pobliżu domu można bezpiecznie spacerować, zbierać grzyby lub pozwolić dzieciom na zabawę na boisku, na terenie pensjonatu. Wieczorem można organizować grilla lub ognisko w altanie przy domu. Posiadamy pełen zestaw mebli ogrodowych (w tym leżaki) oraz grill, które udostępniamy naszym gościom.

Pilec 28 , Reszel (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Reszel: