×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Charzykowy:

Dom Gościnny Markowy Charzykowy

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy Państwu noclegi w całorocznym obiekcie DOMU GOŚCINNEGO "MARKOWY".

Wyróżnia nas cisza i spokój, bowiem budynek położony jest w otoczeniu lasu sosnowego, z dala od gwaru i miejscowych dyskotek.

Noclegi są stosunkowo tanie, a warunki odpowiednie nawet dla bardzo wymagających klientów. Jest u nas przytulnie i ciepło, a odpowiedni wystrój pomieszczeń umila pobyt w naszym domu.

Do dyspozycji naszych gości kort tenisowy, zadaszone miejsce do przechowania rowerów, miejsca do leniuchowania w leśnym ogrodzie  i gril ogrodowy !

Nasza oferta jest  interesująca dla każdego turysty, a  zwłaszcza dla milośników:  tenisa, żeglarstwa, kajaków, turystyki pieszej i rowerowej. Prowadząc od wielu lat Punkt informacji Turystycznej w Charzykowach posiadamy odpowiednią wiedzę na temat szlaków turystycznych i miejscowych atrakcji. Sami jesteśmy organizatorami wielu imprez lokalnych: np. Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking i Jarmarków Ekoturystycznych.

Zapraszamy do nas każdego, kto zechce aktywnie spędzać czas nad J.Charzykowskim bądź w otaczających nas lasach Parku Narodowego "Bory Tucholskie"ale też tych, którzy pragną tylko poleniuchować - zwłaszcza teraz kiedy za oknem zawierucha zimowa.

Polna 2, Charzykowy (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

listopada. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie