×

Dom Gościnny Markowy Charzykowy

Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy Państwu noclegi w całorocznym obiekcie DOMU GOŚCINNEGO "MARKOWY".

Wyróżnia nas cisza i spokój, bowiem budynek położony jest w otoczeniu lasu sosnowego, z dala od gwaru i miejscowych dyskotek.

Noclegi są stosunkowo tanie, a warunki odpowiednie nawet dla bardzo wymagających klientów. Jest u nas przytulnie i ciepło, a odpowiedni wystrój pomieszczeń umila pobyt w naszym domu.

Do dyspozycji naszych gości kort tenisowy, zadaszone miejsce do przechowania rowerów, miejsca do leniuchowania w leśnym ogrodzie  i gril ogrodowy !

Nasza oferta jest  interesująca dla każdego turysty, a  zwłaszcza dla milośników:  tenisa, żeglarstwa, kajaków, turystyki pieszej i rowerowej. Prowadząc od wielu lat Punkt informacji Turystycznej w Charzykowach posiadamy odpowiednią wiedzę na temat szlaków turystycznych i miejscowych atrakcji. Sami jesteśmy organizatorami wielu imprez lokalnych: np. Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking i Jarmarków Ekoturystycznych.

Zapraszamy do nas każdego, kto zechce aktywnie spędzać czas nad J.Charzykowskim bądź w otaczających nas lasach Parku Narodowego "Bory Tucholskie"ale też tych, którzy pragną tylko poleniuchować - zwłaszcza teraz kiedy za oknem zawierucha zimowa.

Polna 2 , Charzykowy (Polska)

Mapa

od 100 
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie