×

Dom Gościnny Czerenina Wetlina

Zapytaj o cenę i dostępność
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 7 pokoi, 18 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski
  • Zameldowanie: 15:00 - 22:00
    Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
  • Wymeldowanie: do 11:00

Opis obiektu noclegowego

Pokoje, usługi Dom Gościnny Czerenina Wetlina zaprasza wszystkich poszukujących noclego do swoich komfortowych pokoi w Wetlina. Możesz znaleźć dokładną listę usług dostarczanych przez Dom Gościnny Czerenina Wetlina (zawierają również te wymagające dopłaty) i dokładne wyposażenie pokoi w informatorze poniżej, oraz w informatorze konkretnego pokoju.

Płatność W celu dokonania rezerwacji może być konieczne, by wnieść zaliczkę przy użyciu karty kredytowej lub udzielenia gwarancji kartą kredytową, w zależności od dokładnej daty, pokoju i ceny.

Przyjazd, godziny otwarcia Najwcześniejsza pora zameldowania to 15:00, najpóźniejszy czas wymeldowania to 11:00. Personel hotelu może rozmawiać po polsku z Tobą.

miejscowość Wetlina 108, 38-608 Wetlina (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Zameldowanie
15:00 - 22:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 11:00
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Podatek turystyczny
Nie jest zawarty w cenie: 1.6 zł za osobę za noc
Kaucja
Podczas zameldowania, goście są zobowiązani do zapłaty kaucji w wysokości 30 %/rezerwacja. Kaucja zostaje zwrócona w całości przy wymeldowaniu (jeśli gospodarz nie zgłosi żadnych szkód).