×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Godki:

Dom Butterfly Factory. Godki

Rezerwacje grupowe:
Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 41 min.
  • 5 pokoi, 8 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Kto pragnie spędzić wolny czas w ciszy i spokoju na łonie natury, a przy tym – w wygodnych warunkach, w przytulnym drewnianym domu, znalazł propozycję dla siebie !

Dom przeznaczony jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości, przez co posiada charakter całkowitej prywatności i niezależności. Położony jest na polanie otoczonej lasem. Są w nim
4 dwuosobowe sypialnie, obszerny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia
(lodówka, zmywarka, zastawa stołowa, kredens itp.), jadalnia, internet. Budynek ma dwa tarasy – jeden usytuowany od wschodniej, drugi zaś od zachodniej strony. Z każdego z nich moźna obserwować rozgwieżdżone niebo, malownicze warmińskie obłoki. Można też przyglądać się umykającym przez okoliczne łąki sarnom i jeleniom.

Miejsce jest idealne by nadrobić zaległości w literaturze, dotlenić organizm, wyciszyć umysł, spacerować wśród łąk i lasów nie spotykając tłumów turystów. Można także – nikomu nie przeszkadzając - urządzić wspaniałą zabawę dla najbliższych.

W stadninie oddalonej 5 km od naszej posiadłości jest możliwość jazdy konnej zarówno dla początkujących jak i wytrawnych jeźdzców, oraz skorzystać z kortu tenisowego.

Zaprzyjaźnieni okoliczni gospodarze oferują zakup ekologicznych żółtych serów
(robionych w tradycyjny sposób), koziego mleka oraz twarogów, chleba razowego na zakwasie, ekologicznych jajek itp. Jesienią lasy obfitują w grzyby.

Godki 21a, Godki (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2022.
p w ś c p s n
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie