×

Dom Agaty Noclegi Żyraków

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do naszego domu w Zawierzbiu koło Dębicy na Podkarpaciu wszystkich poszukujących zakwaterowania, zarówno w trakcie obowiązków zawodowych, jak i na czas odpoczynku.

W naszym domu, położonym na wsi, ale jednocześnie bardzo blisko niedużego miasta można poczuć się jak na wczasach w najlepszym kurorcie. U nas nie ma tłoku, jest cisza, ciekawe miejsca do zwiedzania i piękne podkarpackie krajobrazy. Prowadzą do nas bardzo dobre drogi, można łatwo dojechać samochodem, autobusem i pociągiem.

W domu oferujemy miejsca noclegowe dla łącznej liczby 18 osób w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych.

Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie dla 11 osób. Goście mają tutaj do dyspozycji wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem. Na poddaszu mieszczą się trzy sypialnie dla siedmiu osób, w tym jedna z własną łazienką. Tutaj także znajduje się w pełni wyposażona kuchnia. Z korytarza można wyjść na balkon. W każdym pokoju jest telewizor oraz Wi-Fi.

Na posesji znajduje się ogrodzony parking.

Nasi goście mogą do woli korzystać z ogrodu z huśtawką, trampoliną i miejscem do grillowania. Na naszej 15-arowej działce można zagrać w piłkę i badmintona. Można też leniuchować nad oczkami wodnymi.

Zawierzbie 9b, Żyraków (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie