×

Dom 4Konie Janowice Wielkie

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Naszym gościom oferujemy noclegi w Domu 4Konie lub w Stodole Czarodziejska Góra.
Oba budynki znajdują się na kilku hektarach terenu przylegającego do Rudawskiego Parku Krajobrazowego z łatwym i bliskim dostępem do ścieżek pieszych, szlaków rowerowych i konnych oraz terenów wspinaczkowych w Rudawach Janowickich i Sokolikach.

Właściciele domu są dostępni i chętnie udziela informacji i rad dotyczących okolicznych atrakcji turystycznych. Zabierzcie ze sobą swoje zwierzaki: psy czy konie !!! Są u nas bardzo mile widziane.  

Dom 4Konie Na pobyty wakacyjne i weekendowe udostępniamy nasz rodzinny dom, do którego wracamy w miarę możliwości. 

Komfortowo mieści 10 – 11 dorosłych osób.3 sypialnie (4 – 6 osób, 3 osoby, 2 osoby) z możliwością dostawek łóżek dla dorosłych lub dziecięcych.2 łazienki, 2 WC, kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, zadaszony taras, wydzielone ustronne miejsce na ognisko. 

Dom jest przystosowany dla dzieci (zabezpieczone schody, możliwość dostawienia dziecięcych łóżeczek do każdego z pokoi). 

Dom dysponuje obszernym zadaszonym tarasem, idealnym do zabawy i spędzania wolnego czasu również w deszczowe, lub chłodniejsze dni. Jako rodzice małych dzieci dysponujemy dużą ilością zabawek, gier planszowych, jest również trampolina – wszystko to jest dostępne dla najmłodszych. 

Dom 4Konie jest dostępny przez cały rok.  

Stodoła Czarodziejska Góra 

Stodoła jest XIX wiecznym budynkiem, który wyremontowaliśmy ponad 10 lat temu. Oferuje wyjątkowy górski klimat odzwierciedlający nasze pasje i zainteresowania. Ceglane czerwone ściany tworzą przyjemny domowy nastrój a kominek w jadalni grzeje w chłodne dni. 

Stodoła ma charakter schroniska górskiego i oferuje miejsca noclegowe w 8 pokojach dla max. 30 – 32 osób. Pokoje mieszczą się na pierwszym piętrze i poddaszu, a na parterze znajduje się duża, dobrze wyposażona wspólna kuchnia, jadalnia oraz sala na zajęcia dodatkowe. 

Dostępne pokoje:

• 1 pokój x 8 osób
• 1 pokój x 10 osób
• 3 pokoje x 4 osoby
• 1 pokój x 3 osoby
  

Wyposażona kuchnia: lodówka, kuchnia, naczynia, patelnie, talerze.Prysznice z ciepłą wodą i toalety na zewnątrz budynku. W pokojach nie ma łazienek. Stodoła jest dostępna dla naszych gości w okresie od maja (V) do końca października (X).

Mniszków 31, Janowice Wielkie (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie