×

Dolina Leśnicy Ski&Spa

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek Wypoczynkowy RPM zlokalizowany między wzniesieniami Świniorki i Starego Gronia w południowym fragmencie Brennej - Leśnicy, nad potokiem o tej samej nazwie.
W okresie zimowym w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka funkcjonują dwa wyciągi narciarskie o łącznej długości 1000m - stok Świniorki.

Ośrodek tworzy kompleks 8 domków drewnianych, cztero segmentowy apartamentowiec, biesiadna wiata grillowa oraz zamknięty parking. Na przełomie 2006/2007 roku zostanie oddany do użytku budynek gastronomiczny, którego zadaniem jest zabezpieczenie potrzeb gości ośrodka i klientów indywidualnych. Na terenie ośrodka zadbano o umiejętną kompozycję zieleni, która połączona z efektownym oświetleniem, alejkami spacerowymi, kaskadami wodnymi wreszcie naturalną oprawą tworzoną przez opinające ośrodek las i potok gwarantują

Naszym gościom niepowtarzalną atmosferę wypoczynku.

Dwie niezależne sypialnie trzyosobowe (piętro), salon wypoczynkowy z kominkiem i kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym (parter) dający możliwość dwóch dodatkowych miejsc noclegowych, łazienka z natryskiem, pomieszczenie gospodarcze, taras z kom- pletem ogrodowym i sprzętem do grilowania. Apartamenty wyposażone w system alarmowy, Internet i TV oraz przystosowane są do pobytu osób niepełnosprawnych. Wysoki standard wyposażenia wnętrz.

Zlokalizowana pod okazałym "smrekiem" tuż nad brzegiem potoku Leśnica. Posiada charakterystyczną dla regionu Beskidu Śląskiego stylistykę i konstrukcję drewnianą, wyposażony w efektowny kominek oraz wędzarnik wykonane z miejscowego piaskowca.

Obiekt zapewnia ok. 90 miejsc siedzących.

Leśnica 153, Brenna (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Futbol, Narciarstwo, Fitnes, Wypożyczalnia rowerów, Siatkówka, Bilard, Jazda konna, Tenis, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Koszykówka

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Charakterystyka miejsca
  • Winda, Kawiarnia

Wyżywienie
  • Możliwość gotowania (np. grillowania) na zewnątrz: Możliwość skorzystania z grilla

    Wyżywienie: Restauracja w obiekcie

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie