×

Chata Zacisze. Rzeszów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

"Chata Zacisze" to kameralny obiekt noclegowy turystyczno-wypoczynkowy przeznaczony dla klienta wymagającego, poszukującego miejsca "klimatycznego" na nocleg lub odpoczynek.

Dom w stylu podhalańskim, otoczony wieloletnimi drzewami iglastymi i liściastymi, położony jest na pograniczu Rzeszowa i Matysówki, przy szlaku turystycznym Pogórza Dynowskiego. Unikalne możliwości wynikające z architektury, otoczenia  Chaty oraz atmosfery w niej panującej tworzą klimat gwarantujący kameralność, ciszę i dyskrecję spotkań i pobytów. Usytuowany przy trasach przelotowych Rzeszowa stanowić może doskonałą bazę wypadową do zwiedzania atrakcji Podkarpacia oraz krajów ościennych.

Malownicze tereny wokół obiektu noclegowego, wzgórza przez które prowadzą szlaki turystyczne, las z porośniętymi unikalną florą wąwozami, zamieszkiwany przez wiele gatunków fauny oraz atrakcje Podkarpacia z pewnością spotkają się z zainteresowaniem klientów.

Możliwe jest wykorzystanie obiektu jako miejsca pracy twórczej lub dyskretnych negocjacji partnerów biznesowych.

Zapraszamy rodziny, chcące spędzić czas w uroczym miejscu bez konieczności dalekich wyjazdów lub zmuszone pozostać w mieście ze względu np. na pracę jednego z małżonków.

W obiekcie równocześnie przebywać może 8-10 osób. Cena wynajmu uzależniona jest od terminu i długości pobytu gości  oraz zamówionych usług.

Zelwerowicza 31, Rzeszów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie