×

Chata u Władusia Rabka-Zdrój

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 2 godz. 7 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 2 godz. 7 min.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy Państwu wypoczynek w stylowej chacie z drewnianych bali.

W chacie przygotowaliśmy dla Państwa 2 samodzielne apartamenty (pomarańczowy i zielony) składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialni usytuowanej na poddaszu. Apartamenty są 4-osobowe, ale w pokojach dziennych na dole są rozkładane sofy, wiec za niewielka dopłatą do każdego z nich możemy przyjąć nawet 6 osób.
W sypialniach  są dwa łóżka pojedyncze i jedno dwuosobowe. Apartamenty można połączyć dla większych rodzin lub grup przyjaciół. Przed każdym apartamentem jest taras.

Chata ma swój własny wydzielony i ogrodzony teren, z parkingiem na 3 samochody, miejscem na grilla i piękną zielenią. Dla dzieci przygotowaliśmy huśtawki oraz basen letni o średnicy
4,6 m i głębokości 91 cm. W upalne dni można się schronić w kamiennej piwniczce, gdzie
piwo smakuje jak nigdzie indziej. W pobliskich pensjonatach można korzystać z posiłków.

W apartmencie pomarańczowym zainstalowany jest piec kominkowy z płaszczem wodnym, do którego dołaczyliśmy instalację centralnego ogrzewania. Żywy ogień nie tylko zapewnia ciepło ale też daje wyjatkową atmosferę dla naszych Gości. Jednak proszę nie myśleć, że palenie w kominku jest konieczne dla zapewnienia ogrzewania w chacie. Dla tych którzy nie chcą lub nie lubią palić w kominku przygotowaliśmy akumulacyjne grzejniki elektryczne, które gwarantują komfortową temperaturę według własnych upodobań. Zapewniamy drewno do kominka bez ograniczeń i jest ono wliczone w cenę.

W obu apartamentach podłaczyliśmy telewizję satelitarną. W apartamencie zielonym jest dostępny cyfrowy polsat, zaś w pomarańczowym oferujemy telewizję na kartę. W obu przypadkach pozwala to korzystać z conajmniej kilkunastu podstawowych programów telewizyjnych.

Zaryte 18 , Rabka-Zdrój (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Rabka-Zdrój: