×

Chata Kasi - Sękowa

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy Państwu dwa pokoje, w których są cztery miejsca noclegowe, łazienkę oraz wielki pokój dzienny z kominkiem, który sprzyja biesiadowaniu do białego rana. 

Oferujemy pełne wyżywienie lub jeden posiłek dziennie (do uzgodnienia). Specjalnością jest kuchnia tradycyjno - domowa, w której można kosztować prawdziwych specjałów – chleba pieczonego na liściach kapusty lub też wędlin własnego wyrobu. Przysmaki, które cieszą się największym uznaniem to przetwory owocowe i warzywne oraz grzyby, w tym rydze, w które obfitują tutejsze lasy. Przygotowujemy także posiłki wegetariańskie, gdzie specjalnością pani domu są wszelkiego rodzaju pierogi, min. pieczone z kaszą i szpinakiem.  

W chatce naszej znajduje się mała galeria rękodzieła artystycznego tj. obrazów, rzeźb i haftów naszych zaprzyjaźnionych artystów. Gdyby Państwo zechcieli nabyć któreś z tych arcydzieł, to oczywiście dysponujemy wszelkimi potrzebnymi informacjami. Niektóre prace Patrycji Marczewskiej dostępne są na miejscu i istnieje możliwość ich kupna.  

Organizujemy także imprezy muzyczne, na których mogą Państwo posłuchać różnego rodzaju muzyki a w szczególności ludowych pieśni Łemkowskich.

Wołowiec, Sękowa (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie