×

Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne DOBRY BRAT Osiek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Centrum Rehabilitacyjne i Rekreacyjne Dobry Brat w Osieku to miejsce wyjątkowe, stworzone z myślą o osobach, które wymagają metamorfozy fizycznej i psychicznej.
Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób, które chcą czuć się zdrowo i mieć dużo energii, jak również do tych, którzy chcą czuć się młodo i wyglądać atrakcyjnie. 

Ośrodek położony jest nad samym jeziorem, w objęciach przepięknych Borów Tucholskich.
Na terenie gminy znajdują się aż cztery rezerwaty przyrody, które rok rocznie przyciągają kuracjuszy z różnych zakątków Polski. Niepowtarzalny klimat, jaki zapewniają lasy sosnowe umożliwia leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, m.in. układu oddechowego i neurologicznego, cukrzycy, reumatyzmu, alergii oraz padaczki. Znakami rozpoznawczymi tego miejsca są: miła i fachowa obsługa, serdeczna i rodzinna atmosfera, a także dobry wypoczynek i skuteczna rehabilitacja. 

Specjalnością Ośrodka są wczasy rehabilitacyjne i turnusy odchudzające. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, ważne miejsce zajmuje:

• rehabilitacja po operacji
• rehabilitacja po udarze
• rehabilitacja dziecięca
• odnowa biologiczna
• wczasy wypoczynkowe

Każdy oferowany przez nas turnus rehabilitacyjny obejmuje bogatą gamę zabiegów od specjalistycznych masaży zaczynając, poprzez hydroterapię, laseroterapię, ultradźwięki, krioterapię miejscową, na terapii funkcjonalnej kończąc.

Gościom naszego Centrum oferujemy nie tylko niezapomniany wypoczynek nad jeziorem, ale także szereg atrakcji, w tym: wieczory przy ognisku, wieczorki z poezją przy kominku, kursy tańca, spotkania przy dobrej muzyce oraz wycieczki po okolicy.

Celem naszej działalności jest pomoc w odzyskaniu sprawności fizycznej i zgubieniu zbędnych kilogramów w sposób przyjemny, bezbolesny i bez większych wyrzeczeń. Pragniemy pomóc Państwu dokonać istotnych zmian w Państwa sposobie życia. Decydując się na pobyt u nas, możecie Państwo liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów, psychologa i dietetyka.

Do dyspozycji gości:

• pokoje 1, 2 osobowe (z możliwością dostawki) z pełnym węzłem sanitarnym, z
balkonem, wyposażone w TVsat, radio, telefon, internet, czajnik,
• luksusowe apartamenty dwupokojowe z dużym salonem, sypialnią – łoże małżeńskie,
aneks kuchenny

Pragniemy, aby hasło "dobry Brat na Dobry Początek" stało się inspiracją dla codziennego życia po powrocie z naszego Centrum.

Serdecznie zapraszamy!

Dobry Brat 12 , Osiek (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Osiek: