×

Caryńska Resort & SPA Dwernik

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat Caryńska *** w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego u stóp Połoniny Caryńskiej od wschodu i Otrytu od zachodu to umiejętne połączenie tradycji i przywiązania do gór z nowoczesnością, wysokim standardem usług i komfortowym odpoczynkiem. Niepowtarzalny klimat miejsca, usytuowanie Pensjonatu nad górskim potokiem Dwernik, między stawami, wśród wieloletnich dębów pamiętających świetność dworu sprzed kilku stuleci, na pewno zostawi w pamięci Państwa niezapomniane wrażenie i
tęsknotę do kolejnego pobytu u nas.

Czekamy na Państwa z bogatą ofertą usług hotelowych, apartamentami deLux z kabiną sauna SPA, jacuzzi, bogatym pakietem atrakcji dla aktywnych oraz także spragnionych spokoju gości. Dla pragnących wypoczynku rodzin, czy przyjaciół oferujemy także wysokiej klasy pokoje typu studio z bardzo funkcjonalnym wyposażeniem, łazienką i dostępem do otwartej strefy SPA.

W naszym Pensjonacie będą mogli Państwo skosztować potraw z tradycyjnej kuchni polskiej, ale także poczuć smaki południa i oryginalnej kuchni wschodniej. Dla naszych gości przygotowaliśmy tradycyjne pieczywo wypiekane w naszym piecu chlebowym, korzystając także z bogactwa okolicznych gospodarstw oferujemy swojskie regionalne produkty spożywcze.

Zaspokajając oczekiwania naszych gości, proponujemy szereg atrakcji dla aktywnych
– od gry w tenisa ziemnego, siatkówkę, umiarkowany trening w fit parku przy Pensjonacie, przez wycieczki rowerowe, trasy górskie, lekcje jazdy konnej i przejażdżki konne po wyznaczonych trasach górskich.

Dla gości pragnących spędzić chwile w romantycznym zaciszu apartamentu, oferujemy pełny pakiet restauracyjny. Szukając ukojenia i wyciszenia przyjedź do Pensjonatu Caryńska*** w Dwerniku – zobaczysz jak pięknie można spędzić czas, wypocząć, zregenerować siły witalne.

Nasz Pensjonat otwarty jest także dla osób niepełnosprawnych, posiadamy udogodnienia dla Gości poruszających się na wózkach, mających problemy z poruszaniem się. Specjalnie z myślą o Państwu jeden z apartamentów deLux znajduje się na parterze, podobnie jak Restauracja i Klub Caryńska. Zapraszamy też do naszej grillowej altany, która zabezpieczona przed górskimi chłodami, służy praktycznie cały rok.

Dwernik 15, Dwernik (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie