×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Czaplinek:

Camping Czaplinek

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Camping "CZAPLINEK" to ośrodek wypoczynkowy położony w Czaplinku nad jeziorem Drawsko, w zatoce Plaża. Jesteśmy firmą prywatną. Pod obecną nazwą istniejemy od 1993 roku, lecz przed nami działał tutaj camping PFCC nr 251. Atrakcyjne położenie obiektu-nad jeziorem, w terenie zadrzewionym (lipy, drzewa i krzewy iglaste), przy plaży miejskiej a jednocześnie niedaleko od centrum miasta, stanowi jego niewątpliwą zaletę.

Nasz camping oferuje warunki pobytu osobom o różnych upodobaniach.

Możecie Państwo wypoczywać w DOMKACH wolnostojących, APARTAMENTACH w pensjonacie, POKOJACH w szeregowcu bezpośrednio nad brzegiem jeziora lub na POLU NAMIOTOWYM z zapleczem sanitarnym.

Można również u nas wypożyczyć KAJAKI na spływy rzekami Drawa-szlak im. Jana Pawła 2. (początek spływu), Piława lub innymi.

Budynki, w których proponujemy Państwu wypoczynek powstały w ciągu ostatniego 10-cio lecia lub zostały wtedy przebudowane. Każy domek lub pokój posiada pełny węzeł sanitarny. Każdego roku dokładamy starań, aby zaoferować wypoczywającym coraz lepsze warunki pobytu.

Na terenie campingu znajduje się bar, w którym w sezonie oferujemy napoje, posiłki, bilard i telewizję. Miejska plaża z pomostem i ratownikami, znajdująca się za ogrodzeniem campingu zapewni Państwu bezpieczną kąpiel.

Drahimska 79, Czaplinek (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie