×

BRZOZA Ośrodek Wypoczynkowy nad Soliną Solina

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do spędzenia udanego wypoczynku w Ośrodku "Brzoza", który do dyspozycji Gości oddaje 8 domków o wysokim standardzie z pięknym, dobrze wyposażonym wnętrzem. Możliwości różnorodnego spędzenia czasu oraz malownicze widoki z całą pewnością pozwolą się zrelaksować i odpocząć. Jeżeli cenią sobie Państwo komfort i wygodę, Ośrodek Wypoczynkowy "Brzoza" w Solinie będzie idealnym miejscem na spędzenie czasu.

Ośrodek położony jest przy szosie Solina-Polańczyk, około 200 m od zapory.
Na ogrodzonej działce o powierzchni 1 ha, wśród drzew, zlokalizowanych jest osiem domków dwupoziomowych typu "chata góralska". Na pierwszym poziomie znajdują się: obszerny salon z TV, łazienka z WC i natryskiem oraz w pełni wyposażona kuchnia. Na górze znajdują się dwie sypialnie i balkon.

Na terenie Ośrodka znajduje się również pole namiotowe z prysznicami i toaletami, parking, miejsce na grilla, ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. W sąsiedztwie kompleksu wypoczynkowego „Brzoza” znajduje się las oraz plaża - znana odwiedzającym jako Zatoka Drewniana. Wiele pubów, dyskotek czy dancingów sprawią, że nie będą się Państwo nudzić!

Solina 39, Solina (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie