×

BEZAT - dom gla grup Jonkowo

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom położony jest na przepięknej Warmii, pośród pól, pagórków i lasów. Panuje tu cisza i skupienie. Za towarzystwo mamy bociany, żurawie, dziki, zające i sarny. Dom otoczony jest łąkami i lasami. Duża przestrzeń i brak bezpośrednich sąsiadów dają poczucie swobody i stwarzają okazje do wszelkiego rodzaju wypoczynku i działań na świeżym powietrzu.
W okolicy (od 4 do 10 km) są większe i mniejsze jeziora.

Dom przygotowany jest do przyjmowania grup potrzebujących dużej sali do zajęć – praktykujących jogę, tai-chi, qi-gong (chi-kung), medytujących, tańczących, gotujących i rozwijających się w innych zakresach. Dom jest duży, ale dla wygody gości zaplanowany na pobyt 14-16 osób. Miejsca wypoczynkowe to duży taras, salon z kanapą i fotelami i jadalnia z dużym stołem i kominkiem. Cały dom jest do wyłącznej dyspozycji gości. Wokół domu mamy duże zielone podwórko, sad z hamakami i miejsce na ognisko.

Na parterze znajduje się jadalnia z kominkiem połączona z w pełni wyposażoną kuchnią z piecem opalanym drewnem i kuchnią gazową, salon, 2 sypialnie oraz 2 łazienki z prysznicami. Do dyspozycji gości jest też duży zadaszony taras (30m2), a na nim stoły, leżaki i hamaki.

Na piętrze jest sala o powierzchni 100 m2 z drewnianą podłogą i przeszkloną ścianą z widokiem na łąki i niebo oraz 3 sypialnie, 2 łazienki z prysznicami i 1 toaleta przy sali.

Galeria to oddzielny mały budynek, ze sporym pomieszczeniem na dole do pracy grupy (np. ceramika, rzeźbienie, malowanie) i pokojem nad pracownią wykorzystywanym jako dodatkowa letnia sypialnia, miejsce wyciszenia.

Pupki 41, Jonkowo (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie