×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sopot:

Baltica Apartments Sopot

Zobacz telefony
  • Latarnia 400 m
  • Państwowa Galeria Sztuki 400 m
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 95 apartamentów, 95 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Baltica Apartments to doświadczony gracz w dziedzinie turystyki. Początki oferowanych usług sięgają bowiem już 2011 roku – od tego czasu oferta rozwinęła się bardzo znacząco – dzisiaj dysponując około setką apartamentów różnej stylistyki, ale zawsze w naprawdę wysokim standardzie. Specjalizacją jest wysokiej klasy obsługa gości pochodzących nie tylko z polski, ale wręcz z każdego zakątka świata. Dla Baltica Apartments najwyższa jakość obsługi ora zadowolenie klientów jest priorytetem.

Oferujemy prawie 100 luksusowych apartamentów w Sopocie, Gdynii oraz Gdańsku!

Baltica Apartments – jest w czym wybierać!

Jeśli ktoś szuka wysokiej klasy apartamentu usytuowanego w naprawdę pięknej okolicy – z całą pewnością nie rozczaruje się stawiając na propozycje Baltica Apartments Sopot.

Każdy apartament :

• oferuje najwyższy zakres wygód dla Gości
• jest zlokalizowany w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta
• zapewnia luksus, przyjemność, maksymalny komfort.

Warto dodać iż co roku apartamenty Baltica Apartments rozchodzą się naprawdę jak "świeże bułeczki", dlatego jeśli tylko ktoś jest zainteresowany spędzeniem w nich chociaż jednej ekscytującej doby – powinien pomyśleć o ich rezerwacji z wyprzedzeniem, gdyż później w istocie może zabraknąć miejsc w wyznaczonym terminie. Całe szczęście sama rezerwacja przebiega bardzo szybko i sprawnie i to między innymi dlatego, iż możliwe jest zarezerwowanie sobie upragnionego apartamentu za pomocą opcji internetowej.

Dlaczego właśnie Baltica Apartments?

Odpowiedzi jest wiele - luksus, komfort, dodatkowe usługi takie jak masaż, transport z lotniska, wynajem samochodów, możliwość zamówienia śniadania do pokoju albo wstawienia dodatkowego łóżka dziecięcego czy profesjonalna informacja turystyczna. Firma oferująca apartamenty Baltica Apartments od początku swojego istnienia była tworzona na każdym etapie z myślą o tym, by odpowiadać na indywidualne potrzeby wszystkich gości.
Jako nadrzędny cel obraliśmy zapewnienie odpowiedniego miejsca dla klientów niezmiennie poszukujących najwyższej jakości, komfortu oraz niezależności w luksusowej otoczce.
Warto przekonać się o tym wielkim zakresie przyjemności na własnej skórze - sprawdź już teraz!

Parkowa 22/m6, Sopot (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2022.
p w ś c p s n
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Usługi
  • Kuchnia, Lodówka, Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie