×

Avenida Park Hotel Teplice

Żeby zobaczyć ceny i dostępności, prosimy o podanie dokładnej daty podróży
Cena na podstawie najlepszych ofert z następnych 90 dni.
 • Botanická zahrada Teplice 200 m
 • Zámek Teplice 500 m
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • Bezpłatny parking
 • Możesz zabrać ze sobą zwierzę: Pies (300 Kč / noc)
 • Języki używane w obiekcie: Czeski

Opis obiektu noclegowego

Pokoje, usługi Goście Avenida Park Hotel Teplice mogą zatrzymać się w komfortowych pokojach w Cieplice. Avenida Park Hotel Teplice przyjmuje małe zwierzęta na pobyt za dodatkową opłatą. Możesz zatem zabrać swojego czteronożnego przyjaciela ze sobą. Hotel udostępnia miejsca parkingowe bez dodatkowych kosztów. Niektóre pokoje posiadają balkon lub taras, gdzie będziesz wolny aby cieszyć się czasem na świeżym powietrzu. Aby dowiedzieć się więcej nt. dokładnego zakresu usług Avenida Park Hotel Teplice (zawierają również te wymagające dopłaty) i dokładne wyposażenie pokoi w informatorze poniżej, oraz w informatorze konkretnego pokoju.

Zakwaterowanie Hotel jest zlokalizowany 1.6 km od Hrad Doubravka, 5 km od Plavecký bazén Krupka, 500 meters od Zámek Teplice, 1.2 km od Webkamera - Teplice, 4 km od Koupaliště Pudlák, 1.1 km od Aquacentrum Teplice, 500 meters od Webkamera - Teplice, 5 km od Kostel Sedmibolestné Panny Marie v Bohosudově, 900 meters od Písečný vrch v Teplicích, 5 km od VideoKrupka.eu, 4.5 km od Rosenburg, 200 meters od Botanická zahrada Teplice, 5 km od Koupaliště Krupka.

Wyżywienie Podane ceny rezerwacji nie zawierają wyżywienia. Możesz również wybrać śniadanie jako preferowany rodzaj wyżywienia, możesz to zaznaczyć kiedy dokonujesz rezerwacji.

Płatność Możesz opłacić rezerwację następującymi sposobami: gotówka, karta i przelew.

Przyjazd, godziny otwarcia Najwcześniejsza godzina zameldowania 14:00, najpóźniejsza godzina wymeldowania 11:00. Możesz rozmawiać z personelem po czesku.

U Kamenných lázní 23, 41501 Cieplice (Czechy)

Nazywam się Agnieszka, dziękuję, że jesteś na Noclegi.pl! Wybierz termin wyjazdu, następnie kliknij przycisk "Rezerwacja" , to zajmie tylko 2 minuty.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu: info@noclegi.pl

- informacje o pokojach

Żeby zobaczyć ceny i dostępności, prosimy o podanie dokładnej daty podróży
Pokój 2-osobowy z prysznicem (możliwa dostawka) Pokój 2-osobowy z prysznicem (możliwa dostawka)
może pomieścić maksymalnie 3 osoby
Pokój 2-osobowy z prysznicem Pokój 2-osobowy z prysznicem
może pomieścić maksymalnie 2 osoby
Pokój 1-osobowy z prysznicem Pokój 1-osobowy z prysznicem
może pomieścić maksymalnie 1 osoba
Pokój 2-osobowy z prysznicem z tarasem (możliwa dostawka) Pokój 2-osobowy z prysznicem z tarasem (możliwa dostawka)
może pomieścić maksymalnie 3 osoby
 • Balkon/taras
szczegóły
Pokój 2-osobowy z prysznicem (możliwa dostawka) Pokój 2-osobowy z prysznicem (możliwa dostawka)
może pomieścić maksymalnie 3 osoby
Pokój 2-osobowy (możliwa dostawka) Pokój 2-osobowy (możliwa dostawka)
może pomieścić maksymalnie 3 osoby
Pokój 1-osobowy Pokój 1-osobowy
może pomieścić maksymalnie 1 osoba
Pokój 7-osobowy z prysznicem z tarasem (możliwa dostawka) Pokój 7-osobowy z prysznicem z tarasem (możliwa dostawka)
może pomieścić maksymalnie 8 osób
 • Balkon/taras
szczegóły
Parkowanie, podróż
 • Liczba miejsc na bezpłatnym parkingu

Wypoczynek, rekreacja
 • Odpoczynek: Fitnes (w odległości 800 m), Nightclub (w odległości 2500 m), Casino (w odległości 850 m), Squash (w odległości 800 m), Minigolf (w odległości 800 m), Pole golfowe (w odległości 8200 m), Bowling (w odległości 1700 m), Turystyczne możliwości (w pobliżu)

  Droga rowerowa w pobliżu, Sala gimnastyczna / hala sportowa w pobliżu, Aquapark - w pobliżu, Dyskoteka w pobliżu, Teatr w pobliżu, Kono w pobliżu, Pływanie w pobliżu na łonie natury, Kryta pływalnia w pobliżu

Charakterystyka miejsca
 • Przechowywalnia sprzętu narciarskiego, Personel obcojęzyczny, Taras, Taxi, Sala Konferencyjna, Strefa dla niepalących, Hotel - Hotel transportation, Centrum handlowe w pobliżu, Przystanek autobusowy w pobliżu, Plac zabaw w pobliżu, Zbieranie grzybów, Lotnisko w pobliżu, Park w pobliżu, Dworzec kolejowy w pobliżu, Cukiernia w pobliżu, Piwiarnia w pobliżu, Winiarnia w pobliżu, Masaż w pobliżu

  Zwierzęta mile widziane, Serwis, Przechowalnia bagażu, Przechowalnia rowerów, Bar, Kawiarnia, Ogród

Wyżywienie
 • Pizzeria w pobliżu

  Wyżywienie: Najbliższa restauracja w okolicy (w odległości 100 m)

Wellnes rodzaje
 • Kabina parowa w pobliżu, Sauna w pobliżu, Solarium w pobliżu, Jaskinia solna w pobliżu

Zameldowanie
od 14:00 godz.
Wymeldowanie
do 11:00
Języki używane w obiekcie
Czeski
Akceptowana waluta
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptowane rodzaje kart
 • MasterCard
 • VISA
 • Maestro
Opłata miejscowa
Cena zawiera: 21 Kč za osobę za noc (4 zł za osobę za noc)
Zasady rezerwacji w obiekcie noclegowym
Dodatkowe warunki handlowe 1. Ceny oraz usługi Orientacyjne ceny zakwaterowania oraz ewentualnych dodatkowych usług znajdują się w materiałach prezentacyjnych obiektu (strony internetowe, ulotki, itp.).Klienta obowiązuje cena, która widnieje w potwierdzeniu rezerwacji.Zakres wykupionych usług oraz ich ceny zawarte są w potwierdzeniu rezerwacji. Właściciel/Operator obiektu ma prawo do wprowadzenia zmian wynikających z przyczyn niezależnych (np. siła wyższa). 2. Anulacja z woli klienta Klient ma prawo anulować rezerwację w dowolnym momencie przed przyjazdem. Anulacja pobytu wymagana jest w elektronicznej formie pisemnej (e-mail), przesłanej na adres hotelavenida@seznam.cz. Rozstrzygające dla określenia daty anulacji rezerwacji są data oraz godzina przesłania e-maila. W przypadku rezerwacji grupowych zasady anulacji mogą być rozpatrywane indywidualnie. Właściciel/Operator obiektu nie pobierze opłaty za anulację rezerwacji w przypadku: śmierci w rodzinie klienta, hospitalizacji klienta lub członka rodziny, poważnych problemów zdrowotnych klienta, powołania klienta do wojska, klęski żywiołowej. Wszystkie wyżej wymienione okoliczności wymagają przesłania dowodu zaistniałej sytuacji w ciągu 3 dni od zajścia. 3. Data ważności Niniejszy Regulamin i Polityka Anulacyjna są nieodłączną częścią rezerwacji oraz potwierdzenia zakwaterowania.