- W celu podania dokładnych cen prosimy podaj dokładną datę wyjazdu!
- Bez wyżywienia
Opis obiektu noclegowego
Zapraszamy Państwa do nowo przygotowanych apartamentów, które znajdują się w cichej i spokojnej okolicy. Do centrum Kudowy dzieli zaledwie 20 minutowy spacer przez malowniczą okolicę oraz Park Zdrojowy.
Naszym Gościom oferujemy 4 osobne apartamenty 6 osobowe po 52m2 każdy z oddzielnym wejściem .
Apartamenty posiadają dwie oddzielne sypialnie, salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon albo taras. W każdej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie oraz szafa w drugiej sypialni 2 łóżka pojedyncze i komoda .
Każdy z apartamentów posiada łazienkę z prysznicem oraz suszarkę do włosów .Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę ,czajnik elektryczny, mikrofalówkę ,ekspres do kawy, zlewozmywak, zmywarkę oraz wszystkie niezbędna naczynia oraz sztućce .
W apartamentach znajduje się również TV sat. Wi-Fi .Miejsce do parkowania jest na terenie posesji . Obiekt monitorowany.Posiadamy również dla najmłodszych krzesełko do karmienia .
Do dyspozycji gości jest ogród z altaną i miejscem na grilla gdzie można usiąść i miło spędzić czas po całodniowych wędrówkach górskich. Dla dzieci dodatkowo są huśtawki .
W apartamencie znajduję się wiatrołap, następnie holem przechodzi się do dwóch oddzielnych sypialni, łazienki z prysznicem oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym. W salonie znajduję się rozkładany narożnik na który mogą nocować 2 osoby.
W pierwszej sypialni znajduję się łóżko małżeńskie 160x200, natomiast w drugiej dwa oddzielne łóżka 80x200. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę indukcyjną ,zlewozmywak, zmywarkę, lodówkę mikrofalówkę, czajnik, ekspres do kawy przelewowy ,wszystkie niezbędne naczynia, garnki ,sztućce.
W salonie TV sat.
Ręczniki dla gości przygotowane w każdym apartamencie.
W łazience znajduję się kabina prysznicowa, dodatkowo suszarka do włosów.
Każdy apartament posiada suszarkę rozkładaną na ubrania, krzesełko dla dzieci do karmienia, wszystkie niezbędne rzeczy do sprzątania.
Balkon ze stolikami i krzesłami jest w obu apartamentach
Do dyspozycji gości jest bardzo duży ogród z altaną, grillem.
Mała altanka z mebelkami do wypoczynku jak i na poranną kawkę .
Posiadamy również zaplecze dla miłośników tenisa stołowego czyli można zgrać w ping ponga ..
Stół przygotowany pod zadaszeniem .
Dla miłośników jazdy na rowerze mamy również zaplecze czyli przygotowane miejsce do przechowania rowerów które jest zadaszone i zamykane, bezpieczne.
To również dotyczy sprzętu narciarskiego, możliwość przechowania w bezpieczny miejscu.
Parking na terenie posesji, obiekt monitorowany, brama wjazdowa zamykana na pilota.
Apartamenty Pod Lipami Kudowa-Zdrój - informacje o pokojach - informacje o pokojach
- W celu podania dokładnych cen prosimy podaj dokładną datę wyjazdu!
Udogodnienia obiektu
-
Własny parking (darmowe, 4 szt)
-
Internet, WIFI
-
Altanka, Żelazko , Przechowalnia rowerów (parkin pod nadzorem kamer), Ogrzewanie, Ogród
-
Możliwość skorzystania z grilla
-
Przenośne łóżeczko, Wanienka do kąpieli, Krzesło do karmienia dziecka, Pościel dla dzieci
Ważne informacje
Miejscowości w okolicy
- Jeleniów (1)
- Žďárky (1)
- Velké Poříčí (1)
- Lewin (10)
- Hronov (1)
- Náchod (18)
- Dolní Radechová (1)
- Karłów (3)
- Taszów (3)
- Łężyce (1)
- Olešnice v Orlických horách (2)
- Vysokov (1)
- Police nad Metují (5)
- Studnice (1)
- Duszniki (91)
- Červený Kostelec (5)
- Stárkov (4)
- Česká Metuje (1)
- Božanov (3)
- Sedloňov (2)
- Nowe Miasto nad Metują (6)
- Radków (11)
- Žernov (1)
- Jívka (2)
- Rtyně v Podkrkonoší (4)
- Szczytna (7)
- Česká Skalice (7)
- Ratno Dolne (1)
- Batňovice (1)
- Zieleniec (6)