×

Apartament SUWAŁKI .

Zapytaj o cenę i dostępność
od 114 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy Państwu wynajęcie apartamentu w centrum Suwałk.

Noclegi w naszym dwupoziomowym apartamencie to najlepsza alternatywa dla suwalskich hoteli. Nocleg w cenach niższych niż w pokoju hotelowym. Oddajemy Państwu do dyspozycji znacznie większą powierzchnię mieszkalną, w apartamencie o ciekawej aranżacji, z wyposażoną w pełni kuchnią, dostęp do Internetu i TV (46 cali) oraz lokalizację często dużo lepszą niż lokalizacje hotelowe.

Tak jak w hotelu, zapewniamy Państwu pościel oraz ręczniki. Dla wygody i zadowolenia naszych Gości apartament zaprojektowaliśmy z dużym naciskiem na jego funkcjonalność oraz wystrój.

Goście zmotoryzowani będą mogli bezpłatnie korzystać z miejsca parkingowego znajdującego się w podziemiach budynku. Zaś goście przybywający do naszego miasta pociągiem lub autobusem zostaną dowiezieni do lokalu, a następnie odwiezieni na dworzec za jedyne 15 PLN.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do turystów, jak i osób przebywających w Suwałkach służbowo. Chętnie gościmy rodziny z dziećmi. Akceptujemy zwierzęta. Wszystkim naszym Gościom wystawiamy faktury VAT.

Zawadzkiego 2/8, Suwałki (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie