×

APARTAMENT MADMOX Jurata

Zapytaj o cenę i dostępność
od 220 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Marzy ci się spędzenie urlopu w miejscu, które zachwyci cię bliskością plaży, eleganckim wystrojem, a na dodatek rozsądną ceną? Szukasz hotelu lub pokoju na wynajem na samym wybrzeżu? W takim wypadku zapraszamy do Madox znajdującego się na terenie kompleksu Willa Cztery Żywioły położonego w Juracie, czyli wschodniej części Jastarni na Helu.

Ośrodek znajduje się zaledwie 500 metrów od czystej, przepięknej o każdej porze roku plaży o jasnym i drobnym piasku. Dzięki temu będziesz mógł tam spędzać całe dnie bez potrzeby noszenia ze sobą ciężkich bagaży – w każdej chwili możesz przecież wrócić do mieszkania, odpocząć, wziąć prysznic, zjeść coś i wrócić.

Luksusowe, tanie apartamenty do wynajęcia Madox to przede wszystkim idealne miejsce na wakacje dla rodziny z dziećmi czy też zakochanych par, gdyż znajdują się w samym centrum Jastarni, w pobliżu licznych atrakcji turystycznych oraz kulturalnych. U nas czekają na ciebie romantyczne wschody i zachody słońca podziwiane z okien wynajmowanego pokoju lub też w czasie długich spacerów z rodziną czy najbliższą ci osobą.

Nasze tanie, luksusowe apartamenty nad morzem wyposażone są w halę garażową oraz windę, a ponadto są pod całodobową ochroną. Każdy z pokoi nad morzem dostępny jest dla Państwa przez cały rok.

Świętopełka 7 m. 6 , Jurata (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)