×

Apartament KOSÓWKA Świeradów-Zdrój

Zapytaj o cenę i dostępność
od 200 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Świeradów-Zdrój to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek: dla miłośników narciarstwa zjazdowego i biegowego, górskiej turystyki rowerowej i pieszej. Swe oczekiwania zaspokoją tu zarówno miłośnicy ciszy i niepowtarzalnych krajobrazów, jak i osoby szukające wrażeń; dla nich od wiosny do jesieni organizowane są liczne imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym i kulturalnym.
Jest też Świeradów bazą wypadową wycieczek w bliższe i dalsze okolice.Apartament "Kosówka" typu studio, który oddajemy do Państwa dyspozycji, znajduje się w domu położonym na południowym stoku Grzbietu Kamienickiego, z którego roztacza się wspaniały widok na miasto Świeradów-Zdrój, z górującą nad nim wieżą Domu Zdrojowego.

Goście mają przed oczami majestat Gór Izerskich z Grzbietem Wysokim, ze schroniskiem na Stogu Izerskim, do którego wiedzie kolej gondolowa, z 2,5-kilometrową nartostradą spływającą przez Opaleniec ku dolinie, która w zimie jarzy się feerią świateł.

Dom otoczony jest zielenią dużego ogrodu o niepowtarzalnym klimacie, a nieco powyżej zaczyna się ściana lasu, w którym znajduje się kilka szlaków o zróżnicowanej trudności prowadzących piechurów i rowerzystów na Sępią Górę.

Do apartamentu wchodzi się odrębnym wejściem nie kolidującym z gospodarzami. Składa się on z dużego pokoju mieszkalno-sypialnego (łóżko dla 2 osób i wersalka) z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik i pełny zestaw naczyń) i łazienki (prysznic, umywalka, WC). Na posesji istnieje możliwość zaparkowania samochodu. W ogrodzie można korzystać z altanki, grilla, jest też miejsce na ognisko.

Serdecznie zapraszamy!

Lipowa 9, Świeradów-Zdrój (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie