- Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
- Bezpłatne Wi-Fi
- Bezpłatny parking
Opis obiektu noclegowego
Nowy apartament Froja, to w pełni wyposażone mieszkanie 50m2 z balkonem, w nowym apartamentowcu na 3 piętrze z windą, z widokiem na zieleń i alejkę prowadzącą do Energylandii z jednym przynależącym mu miejscem parkingowym.
Froja znajduje się w centrum miejscowości Zator, przy ul. Jana Pawła II blisko Energylandii (15 minut spacerkiem). Apartament posiada do 6 miejsc noclegowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy salon z dwoma rozkładanymi sofami oraz telewizor z płaskim ekranem, sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami i dwoma przestronnymi szafami, ponadto z salonu i sypialni jest wyjście na balkon. Kuchnia jest w pełni wyposażona w zmywarkę do naczyń, lodówkę, płytę indukcyjną wraz z piekarnikiem, czajnik elektryczny oraz stół z krzesłami. Łazienka z wc, prysznic/wanna, świeże ręczniki, pościel.
Naprzeciw apartamentu Froja znajduje się lodziarnio cukiernia Lolly Polly wyrabiająca naturalne Zatorskie przysmaki. Nieopodal znajduje się też małe Centrum handlowe Folwark Podlipki z lokalami handlowo usługowymi tj. Biedronka, Rossmann, Kebab Istanbuł, Piekarnia Tyran, kwiaciarnia, apteka,
Lokalizacja
W odległości spacerowej od obiektu (maks. 10 minut pieszo)
- 700 m, Restauracja w okolicy
Pokoje i ceny
Udogodnienia pokoju
Rozkład pomieszczeń
— powierzchnia: m2-
Apartament 4-osobowy z 2 pomieszczeniami sypialnianymi
- 51 m 2 bardzo duży
- 1 sypialnia, 1 salon
- WIFI
- Lodówka
- TV z płaskim ekranem
Udogodnienia obiektu
-
Własny parking (darmowe, 1 szt)
-
WIFI
-
Ogrzewanie
Przydatne informacje
- 700 m Restauracja w okolicy
Ważne informacje
W obiekcie dostępne jest samodzielne zameldowanie (self check-in) - gospodarz może nie być obecny podczas Twojego zameldowania.
Miejscowości w okolicy
- Przeciszów (15)
- Spytkowice (4)
- Piotrowice (2)
- Bachowice (2)
- Przybradz (2)
- Gierałtowiczki (1)
- Ryczów (6)
- Kwaczała (1)
- Radocza (1)
- Alwernia (2)
- Poręba Wielka (1)
- Kossowa (1)
- Poręba Żegoty (1)
- Wieprz (2)
- Wadowice (13)
- Brzeźnica (1)
- Chocznia (4)
- Bolęcin (1)
- Grojec (1)
- Libiąż (4)
- Inwałd (2)
- Wysoka (1)
- Kopytówka (2)
- Chrzanów (4)
- Zawadka (1)
- Oświęcim (23)
- Jaśkowice (1)
- Klecza Górna (2)
- Skidziń (2)
- Andrychów (5)