×

Apartament dla 6-8 osób Gdansk Gdańsk

Zapytaj o cenę i dostępność
od 199 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

A p a r t a m e n t d l a 6 - 8 o s ó b w G d a ń s k u

Witamy Proponujemy Państwu wypoczynek w apartamencie 4-pokojowym w centrum
Gdańska dla 6-8 osób.

Apartament znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w "sercu" Gdańska. Macie Państwo stąd bardzo dogodny i łatwy dojazd do każdego miejsca w Gdańsku, w tym nad morze oraz super połączenie z innymi miejscami w Trójmieście (Gdynia, Sopot). Jest to również bardzo korzystna lokalizacja dla osób korzystających z komunikacji miejskiej (autobusy dojeżdżają do każdego miejsca w Gdańsku, dworca PKP oraz bezpośrednio nad morze).

Apartament znajduje się w spokojnej części miasta, otoczonej pięknymi terenami do rekraacji: Trójmiejski Park Krajobrazowy, staw. Teren na którym znajduje się apartament jest bezpieczny, zamknięty i chroniony. Polecam to miejsce także rodzinom z dziećmi.

Do dyspozycji Państwa pociech mamy m.in. plac zabaw. Jednocześnie w okolicy znajdują się sklepy, restauracje, pizzerie, Mc Donald, KFC, apteki, pogotowie. Apartament jest słoneczny. Posiada duże okna od str. wsch., płd-zach. Dwa tarasy z możliwościdą wyjścia na nie z 3-ch pokoi. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt agd (lodówka z zamrażarką, piekarnik w zabudowie, płyta elektryczna, okap). Elegancka łazienka z wanną i kabiną prysznicową. W razie potrzeby dysponujemy również miejscami parkingowymi (naziemnymi oraz w hali garażowej ) do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu dostosowania oferty do Państwa
indywidualnych potrzeb.

POLECAMY GORĄCO! ZAPRASZAMY NA SUPER WYPOCZYNEK W BARDZO ATRAKCJYJNEJ CENIE !!

Morenowe Wzgórze , Gdańsk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)